Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj uprawiałem seks z moim #rozowypasek, akurat robiliśmy to od tyłu, byłem lekko wstawiony i pomyliłem dziurki
Zanim się zorientowałem siedziałem już 2 raz cały w środku i skończyłem ¯\_(ツ)_/¯
Mój różowy zaczął się rzucać i płakać, ogólnie dramat, mówi że myślała że zemdleje z bólu
Przepraszam ją cały czas, ale ona nie ma pewności czy nie zrobiłem tego specjalnie
Coś czuję że nie prędko teraz będę miał #seks
Jak mogę ją przeprosić?
Jestem debilem
Chyba przekreśliłem szanse na anal na całe życie przez dwa pchnięcia (°°
Czy to mogło ją aż tak boleć, czy przesadza?
Jestem debilem ()
Niby nie jest aż tak zła i rozmawiamy ze sobą, ale i tak jest mi źle i chce jej to jakoś wynagrodzić
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c48f36513ce000a3ad9b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TerminowyŁobuz: OPie, napisałeś że:

najgorsze że ja to lubię, a teraz to nie wiadomo jak to będzie

Nie wiem co zrobię jak już nie zgodzi się na anal


No i co? Anal stanowi dla Ciebie sens życia czy coś? Chyba nie rozstaniesz się z dziewczyną z takiego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Moim zdaniem: "pierwsze koty za płoty"
Jesli zwiazek sie utrzyma, bedziecie eksperymentowali z analem i czerpali z tego przyjemnosc
Jesli zwiazek sie rozpadnie, ona znajdzie innego i beda eksperymentowali z analem i czerpali z tego przyjemnosc
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, to boli jak jasny gwint jeżeli ładujesz na chama i jeszcze bez uprzedzenia. Z drugiej strony skoro przeprosiłeś i nie zrobiłeś tego specjalnie, to po co masz jeszcze pajacować?
  • Odpowiedz
  • 1
@chomiczek_123: XDDD Serio jesteś taka wrażliwa? Przecież to zwykła pomyłka, mogło się zdarzyć. Zaufanie nie ma nic do tego, bo typ tego specjalnie nie zrobił.
  • Odpowiedz
@alma_: A skąd ta dziewczyna ma wiedzieć, że on nie zrobił tego specjalnie skoro wszedł z nią aż 2 razy? Pomyłka by wyglądała tak jak w przypadku jaki miała Reaamu - omsknęło się, nie przycelował, ale nie pchał na chama do końca. Skąd laska ma wiedzieć, że przy następnym seksie też mu się nie pomyli, przecież sam się przyznaje że lubi anal. Takie rzeczy mogą powodować uraz, zwłaszcza jeśli ktoś
  • Odpowiedz
  • 1
@chomiczek_123: Ma widzieć stąd, że są razem ileś czasu, kochają się zapewne i nikt normalny tak nie robi osobie, z którą jest.

Jasne, to może powodować uraz, ale to nie powód do zerwania dziewczyno. Zwłaszcza, że typ ciągle przeprasza i był nietrzeźwy. To tłumaczy trochę jednak.

Jak ktoś przypadkiem przez sen by Cię uderzył w nos to też byś zerwała, bo nie masz zaufania do tej osoby?
  • Odpowiedz
@alma_: A czy ja ci każe zrywać z facetem, że się tak czepiasz? xD Wyrażam tylko swoją opinię, co ja bym zrobiła w takiej sytuacji, niczego ci nie narzucam, więc o #!$%@? ci chodzi?

Nos to coś innego niż dupa podczas seksu. Jak ty lubisz jak ci ktoś włazi w dupe bez przygotowania to spoko, ale ja fanką analu nie jestem i mój partner o tym wie. Dlatego jeśli zrobiłby
  • Odpowiedz
  • 2
@chomiczek_123: Ale czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że można to zrobić PRZYPADKIEM? Różowa krzyczała, ale krzyki są normalne podczas seksu, a krzyki przyjemności czasem trudno odróżnić od krzyków bólu. Te dziury są naprawdę blisko siebie i skoro było odpowiednie nawilżenie to można się pomylić, więc co to za pieprzenie o zaufaniu. Zaufanie byłoby zniszczone, gdyby obiecał ze nie ruszy Jej tyłka a by ruszył SPECJALNIE.
Gwałtownie analny xD A jak
  • Odpowiedz
@alma_: Jeśli nie rozróżniasz krzyków bólu od krzyków rozkoszy to jest coś z tobą nie tak

A jak niebieski Cię z zaskoczenia klepie w dupę to też Cię molestuje? XD


A czego ty nie rozumiesz w stwierdzeniu, że seks ma być na takich warunkach na jakie się partnerzy godzą? Mam ci to rozrysować może?
  • Odpowiedz
  • 1
@chomiczek_123: Akurat ja tak mam, że podczas bólu i przyjemności krzyczę bardzo podobnie.

A Ty nadal nie potrafisz zrozumieć, że zgoda nie ma nic do tego, jak ktoś coś przypadkiem robi. Współczuję Twojemu niebieskiemu.
  • Odpowiedz
Współczuję Twojemu niebieskiemu.


@alma_: Nie musisz, jest ze mną bardzo szczęśliwy ;)

Powiedz co ty próbujesz mi udowodnić. Że jeżeli gościu rozerwie mi dupe, ale przez przypadek to nie mam prawa być na niego zła? Nie mam prawa, nie chcieć uprawiać z nim więcej seksu? Że nie mogę czuć się upokorzona? Sory ale to tak nie
  • Odpowiedz
  • 1
@chomiczek_123: Jak uskuteczniasz tylko seks pod kołderką i bardzo ostrożnie, żeby tylko nie bolało to się nie dziwię. XD I wątpię, że jest szczęśliwy z taką przewrażliwioną panną. Jak Ci przesoli zupę to też Go podajesz do sądu, bo nie ma to się umawialiście i nie ma na to Twojej zgody? XD

Akurat @Helle też spoko przykład podała. Może nie ugryźć, ale zahaczyć zębami albo źle skoczyć i spowodować
  • Odpowiedz
Jak uskuteczniasz tylko seks pod kołderką i bardzo ostrożnie, żeby tylko nie bolało to się nie dziwię. XD I wątpię, że jest szczęśliwy z taką przewrażliwioną panną.


@alma_: wykop w pigułce. Nie znasz mnie, ale na podstawie jednego stwierdzenia, że jakby mnie facet zerżnął w dupe bez mojej zgody to bym z nim zerwała, jesteś w stanie napisać cały mój życiorys.
  • Odpowiedz
@chomiczek_123: no to inny przykład, niezwiązany z seksem i chyba nawet bardziej prawdopodobny:
Zrobiłaś sobie gorąca herbatę i idziesz z nią do pokoju. Mijając partnera przez przypadek się potykasz i go oblewasz, on doznaje poparzeń.

Przykład podobny, jest szkoda "ofiary", jest "sprawca", który zarzeka się, że to przypadek (ale kto wie?). Teraz pytanie, jaki paragraf kodeksu karnego miałby tu zastosowanie?

@alma_: jestem niebieski jak coś ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Helle: Sorki xD Ale i tak dobrze gadasz. Te przykłady wyżej też adekwatne tylko różowej z góry najwyżej nie mieści się w jej małej głowie jak można przypadkiem wjechać komisję w tyłek.
  • Odpowiedz