Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj uprawiałem seks z moim #rozowypasek, akurat robiliśmy to od tyłu, byłem lekko wstawiony i pomyliłem dziurki
Zanim się zorientowałem siedziałem już 2 raz cały w środku i skończyłem ¯\_(ツ)_/¯
Mój różowy zaczął się rzucać i płakać, ogólnie dramat, mówi że myślała że zemdleje z bólu
Przepraszam ją cały czas, ale ona nie ma pewności czy nie zrobiłem tego specjalnie
Coś czuję że nie prędko teraz będę miał #seks
Jak mogę ją przeprosić?
Jestem debilem
Chyba przekreśliłem szanse na anal na całe życie przez dwa pchnięcia (°°
Czy to mogło ją aż tak boleć, czy przesadza?
Jestem debilem ()
Niby nie jest aż tak zła i rozmawiamy ze sobą, ale i tak jest mi źle i chce jej to jakoś wynagrodzić
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c48f36513ce000a3ad9b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Fforrespectmidgets: @zupa_cebulowa: wcześniej używaliśmy lubrykantu i pewnie się rozsmarował
Za pierwszym razem jak wszedłem i krzyknęła to myślałem że jej tak dobrze i powtórzyłem ruch tylko mocniej bo juz dochodziłem
I podczas orgazmu się zorientowałem, że krzyczy z bólu i do tego leżałem na niej od tyłu to nie bardzo mogła uciec
Przejdzie jej?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @zupa_cebulowa: było ślisko od lubrykanty, byłem pijany, chciałem wejść z impetem, wycofałem się trochę i naparłem z całej siły
Na pewno alkohol trochę mnie znieczulił i dlatego chciałem się ostro kochać
Pozycja też sprzyjała
Niestety to prawda

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz