Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj uprawiałem seks z moim #rozowypasek, akurat robiliśmy to od tyłu, byłem lekko wstawiony i pomyliłem dziurki
Zanim się zorientowałem siedziałem już 2 raz cały w środku i skończyłem ¯\_(ツ)_/¯
Mój różowy zaczął się rzucać i płakać, ogólnie dramat, mówi że myślała że zemdleje z bólu
Przepraszam ją cały czas, ale ona nie ma pewności czy nie zrobiłem tego specjalnie
Coś czuję że nie prędko teraz będę miał #seks
Jak mogę ją przeprosić?
Jestem debilem
Chyba przekreśliłem szanse na anal na całe życie przez dwa pchnięcia (°°
Czy to mogło ją aż tak boleć, czy przesadza?
Jestem debilem ()
Niby nie jest aż tak zła i rozmawiamy ze sobą, ale i tak jest mi źle i chce jej to jakoś wynagrodzić
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c48f36513ce000a3ad9b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Helle: Co tyś się tak tych paragrafów przyczepił? Przecież ja nikogo po sądach nie chcę ciągać.

Cała dyskusja, pod tą zmyśloną historią, toczy sie o to, że pewne nasze działania mogą nadszarpnąć zaufanie innych, przez co nie będziemy w stanie być w związku z tą osobą. Nawet jeśli dzieją się przez przypadek.

Podam ci inny przykład, trochę bardziej drastyczny. Ojciec jedzie razem z dziećmi autem, wpada w poślizg i w wypadku giną dzieci. Cała ta sytuacja była niefortunnym przypadkiem. Ale w większości takich przypadków małżeństwa się rozwodzą, bo jedna strona obwinia drugą i nie ma już do niej
  • Odpowiedz
  • 0
@chomiczek_123: Brak bezpieczeństwa, bo ktoś Ci PRZYPADKIEM coś zrobi. A jak będziesz dziecko miała i Cię podrapie albo obrzyga albo obsika podczas zmiany pieluchy to też będziesz robiła hurr durr? Rozróżnij zrobienie krzywdy przypadkiem, a specjalnie i przestań robić z siebie pajaca.
  • Odpowiedz
@alma_: xD boże po co ja to sobie robie i wdaje się w takie dyskusje...

Ja wiem, że do ciebie nic nie dotrze, ale podam ostatni przykład i kończę tą jałową dyskusję.
Każdy z nas inną przeszłość i różne doświadczenia. Załóżmy że dziewczyna była kiedyś zgwałcona. Ma teraz chłopaka, ale jedyny seks jaki toleruje to taki delikatny, żadnych klapsów, żadnego szarpania za włosy. Jej facet po pijaku, w uniesieniu miłosnym
  • Odpowiedz
MiłosnaFranca: @alma_: Ale zauważ zachowanie OPa w tym wątku w ogóle. Nie przejmuje się tym, że mógł jej niechcący zrobić krzywdę, że jej przykro, nie pyta jak może sytuację naprawić. Martwi się, że dziewczyna może nie mieć ochoty na seks, że dziewczyna może nigdy nie chcieć już analu, pyta czy „jej przejdzie”, jakby to była jakaś fanaberia. Skupia się tylko na sobie, jej uczucia pomija.

Ma widzieć stąd, że
  • Odpowiedz
Ciąglebuszujewściernisku: Zawsze ten sam temat "są kobiety które to lubią" XD to weź se wsadź coś znienacka w dupę XD, dupa przed sraniem łagodnie się napełnia, stopniowo rozszerza po kawałeczku, wszystko odbywa się bez progowo, a na dodatek klocek nie jest wielkości i twardości fiuta, następnym razem kup jej mały korek i wsadź żeby nie popełnić pomyłki. A teraz możesz zaoferować jej pomoc językiem żeby złagodzić bul i wyczyścić ranki w
  • Odpowiedz