Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: Nie ukrywam tego, że to absurdalne sytuacje. Natomiast pytam o osobiste odczucia dotyczące sytuacji podniesionej przez op-a, gdyby okazały się prawdą. Bliżej realności, bo są patenty w USA na modyfikowanego człowieka, niż „wielki zlew…”. Ta dana konkretna sytuacja i odczucia z niej płynące. Dlaczego jeżeli coś jest mocno absurdalne, ale nie musi być nie prawdziwe jest odbierane i komentowane w ten sposób? Syndrom wyparcia?
@CamusVevo: Dlatego w pierwszej mojej wypowiedzi poprosiłem w czystej hipotetycznej rozmowie o uznanie tej sytuacji za prawdę i osobiste odczucia z tym związane. Nie twierdze, że tak jest i nie twierdze ze tak nie jest. Nie interesują mnie osobiste wycieczki ani emocjonalne przepychanki. Merytorycznie: osobiste odczucia, gdyby to była prawda.
@Variety: Jasne. Zgadzam się z Tobą. Tylko, że zapytałem o odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) co, gdyby okazało się to prawdą? Na potrzeby tej rozmowy uznaj, że zmiana genetyczna ma Cię uczynić bardziej podatną na sugestie, taką która przyjmuje jedną wyznaczoną linie przez władze. Nie śledzenie i inwigilacja, bo to już mamy od 20 lat w kieszeni. Odczucia dotyczące gdyby miało to być majstrowanie w świadomości.
@ropppson: Co miałoby być prawdą? Jakie czipy? Autora tego odklejonego komentarza mają już wszyscy tak rozpracowanego, że nie potrzeba żadnych czipów. Fejs poinstalowany na telefonie, tablecie, kompie i bóg wie gdzie jeszcze. W sklepie płaci kartą, telefon pewnie z Chin, wątpię żeby używała tora. Po co czip na takie bydło, skoro 80% z nich już jest sterowane, tylko jest za tępe żeby sobie zdać z tego sprawę?