Wpis z mikrobloga

@Variety: No i wszystko jasne. Od 2013 Chińczycy głowili się, jaką by tu broń biologiczną wypuścić, żeby zagraniczne firmy mogły stworzyć na nią szczepionkę mRNA, tak by móc opatentować człowieka, bo tak powiedział sąd pod koniec orzeczenia. Wszystko brzmi legit, że też sam wcześniej na to nie wpadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Nie ukrywam tego, że to absurdalne sytuacje. Natomiast pytam o osobiste odczucia dotyczące sytuacji podniesionej przez op-a, gdyby okazały się prawdą. Bliżej realności, bo są patenty w USA na modyfikowanego człowieka, niż „wielki zlew…”. Ta dana konkretna sytuacja i odczucia z niej płynące. Dlaczego jeżeli coś jest mocno absurdalne, ale nie musi być nie prawdziwe jest odbierane i komentowane w ten sposób? Syndrom wyparcia?
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Dlatego w pierwszej mojej wypowiedzi poprosiłem w czystej hipotetycznej rozmowie o uznanie tej sytuacji za prawdę i osobiste odczucia z tym związane. Nie twierdze, że tak jest i nie twierdze ze tak nie jest. Nie interesują mnie osobiste wycieczki ani emocjonalne przepychanki. Merytorycznie: osobiste odczucia, gdyby to była prawda.
  • Odpowiedz
@ropppson: nie, po prostu uważam, że szkoda pakować hajs w śledzenie przeciętnego Kowalskiego :D telefony już nam śledzą, decyzje zakupowe kartami lajalnosciowymi też, co im da wszczepianie czegokolwiek?
  • Odpowiedz
@Variety: Jasne. Zgadzam się z Tobą. Tylko, że zapytałem o odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) co, gdyby okazało się to prawdą? Na potrzeby tej rozmowy uznaj, że zmiana genetyczna ma Cię uczynić bardziej podatną na sugestie, taką która przyjmuje jedną wyznaczoną linie przez władze. Nie śledzenie i inwigilacja, bo to już mamy od 20 lat w kieszeni. Odczucia dotyczące gdyby miało to być majstrowanie w świadomości.
  • Odpowiedz
@ropppson: a wyparcie nie jest spowodowane tym jak wiele luk i głupoty ma argumentacja osoby wypowiadającej pierdy jak te ze screena? Przecież tam co zdanie są durnoty, brak wyobraźni, niedouczenie, kompletnie złe wyciąganie wniosków.

Ja to mam oburzenie, ze ktoś się tak zesrał xD
  • Odpowiedz
@Variety: To są ludzie którzy 200 lat temu srali by pod siebie a ich jedynym zajęciem byłoby oranie pola. Teraz dzięki internetowi, ludzie którzy jako tako się ucywilizowali, mają okazję przeczytać wypociny średniowiecznego wieśniaka, który się umył i w miarę normalnie ubrał i przez to mogą być problemy z rozpoznaniem z kim tak naprawdę mamy do czynienia.
  • Odpowiedz
@ropppson: Co miałoby być prawdą? Jakie czipy? Autora tego odklejonego komentarza mają już wszyscy tak rozpracowanego, że nie potrzeba żadnych czipów. Fejs poinstalowany na telefonie, tablecie, kompie i bóg wie gdzie jeszcze. W sklepie płaci kartą, telefon pewnie z Chin, wątpię żeby używała tora. Po co czip na takie bydło, skoro 80% z nich już jest sterowane, tylko jest za tępe żeby sobie zdać z tego sprawę?
  • Odpowiedz