Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czysto hipotetycznie, na potrzeby tej rozmowy: Jakie by były Twoje osobiste odczucia, gdyby to było prawdą?

@ropppson: mi byłoby smutno. Teraz jakie potrzeby rozmowy spełniłem?
@dziara1429: ale głupio by było, gdyby to stało się prawdą i miliard ludzi (a docelowo w planach rządów to wszyscy) dało się wkręcić w taki szwindel? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tych wypowiedziach bardziej mi chodzi o odczucia ludzi, którzy wiedzą, że ta akcja ze szczepieniem zbawi ludzkość od chorób i trwają w tym (słusznie czy nie) nie dopuszczając do siebie nawet na potrzeby luźnej pogadanki takich
nie dopuszczając do siebie nawet na potrzeby luźnej pogadanki takich informacji


@ropppson: pomyślmy co może być powodem takiego stanu rzeczy. Może to że idea zaprezentowana w tamtym komentarzu jest tak niewyobrażalnie głupia i absurdalna, że nikt kto potrafi choć w minimalnym stopniu myśleć i analizować otaczającą go rzeczywistość nie uzna tej ani żadnej innej podobnej historyjki za prawdziwą i w ogóle prawdopodobną?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ropppson: mam dopuszczać do siebie nierealne wizję? Dlaczego? Po pierwsze: szczepionka nie zmienia DNA, a po drugie: prawo patentowe w USA nie działa w Polsce. Po trzecie: w wyroku stwierdzono, że opatentować można cDNA, czyli cząsteczkę wytworzoną sztucznie z mRNA, a nie cały genom. Po czwarte: całość zaznaczona na czerwono to bajkopisarstwo. Nie ma czegoś takiego jak "transludzie", nikt nie pozbawi nikogo praw człowieka bowiem są one przyrodzone i niezbywalne. Nabyłem
@zirytowana_plaszczka: Ziarnko prawdy i nieprawdy. Dlaczego mam „wierzyć”, że w mediach jest sama prawda, a wszystko inne to nie jest prawda? Co to jest prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię posłuchać sobie i tych z lewa i tych z prawa po prostu.
@dziara1429: Człowieku masz jakiś problem ze zrozumieniem treści pisanych? Nie znasz znaczenia słów? Czy masz jakaś psychozę?
Piszę po raz kolejny i ostatni: luźno
Ziarnko prawdy i nieprawdy. Dlaczego mam „wierzyć”, że w mediach jest sama prawda, a wszystko inne to nie jest prawda? Co to jest prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Próbujesz wszystko zagmatwać i stworzyć wrażenie że ludzie żyją w jakiejś sieci kłamstw i nieświadomości gdzie wszystko może być prawdą i kłamstwem jednocześnie. Zazwyczaj da się odróżnić prawdę od kłamstwa chociażby poprzez przyswajanie sobie treści z wielu źródeł, jednak wszystko
@zirytowana_plaszczka: Ale to Ty i @dziara1429 sprowadzacie te rozmowę na takie tory, uznając że te brednie z obrazka to dla kogoś jest prawda, a wy uznajcie to za szurstwo. Ja natomiast stoję obok was i zadaję proste konkretne pytanie: jeżeli ta odklejka internetowa jest hipotetycznie prawdziwa ( pomijając szczegóły z patentami na dna etc) - na potrzeby tej rozmowy hipotetycznie i gdybając - jeżeli modyfikacja genetyczna w jakiś sposób wpływa na