Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

news flash dla ciebie - ulica to zgodnie z przepisami miejsce, gdzie jeżdżą samochody i autobusy, a nie łażą lumpy

Chyba że trybunał obiadowy orzekł już że jest inaczej XdddDdDDDDD


@jaroty: gdzie jest napisane że można rozjeżdzać ludzi?

prewencyjnie wysłałbym cie za sam taki komentarz do psychiatry na 14 dni obserwacji, bo trzeba byc jebnietym aby pochwalać morderstwo.
  • Odpowiedz
nieźle ciało nastolatki musiało być zmasakrowane skoro gość w jasnej koszuli i szortach który był z nią od początku po zauważeniu zwłok które wypadły zaczął od nich wręcz uciekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@janabanana: podobno ludzie wymiotowali
  • Odpowiedz
@jaroty: ta? a niby za co? :p

wyraźnie widać na filmiku że typ się odpalił i z premedytacją wjechał w te dzieciaki, a ty próbujesz go jeszcze usprawiedliwiać że droga jest dla aut :p

od razu widać że nie masz prawa jazdy. a jeśli masz, to powinno się je zabrać, bo po prostu stwarzasz zagrożenie.
  • Odpowiedz
@Peeleejin: tak, typ specjalnie wjeżdża w ludzi żeby ich przepędzić. Nie reagują jak oczekiwał więc rusza uderzając pierwszych, wtedy dopiero ludzie zaczynają słusznie próbować go zatrzymać na co dosłownie wjeżdża z pełną prędkością w tłum i ciągnie pod kołami jedną osobę i ucieka z miejsca zdarzenia. Prezydent powinien wręczyć mu order!
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Banda przygłupów #!$%@? się na ulicy, kierowca zatrąbił a potem idioci atakowali autobus, kierowca bał się o życie więc ruszył, to były pewnie ułamki sekundy, kierowca podjął taką samą decyzję jaką podjąłby policjant gdyby podejrzany sięgał po broń po jasnym komunikacie podniesienia rąk do góry.
  • Odpowiedz
Zwłoki wypadły tuż za pasami co widać na nagraniu z balkonu. Chyba nawet dwóch typów uciekło.
Przed skrzyżowaniem jeszcze coś czarnego wyleciało z boku autobusu.
Zawołaj ktoś jak będzie na sadolu.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: O #!$%@?. Przechodziłem obok tego miejsca o 7 rano jak wracałem z Taurona. Widziałem czerwony parawan. Myślałem że jakiś typowy wypadek czy coś...
  • Odpowiedz