Wpis z mikrobloga

@jacek007g: No jezeli typowy problem to "mam dziewczyne ktora od kilku lat stosuje na mnie przemoc psychiczna, upokarza przed znajomymi i rodzina, sama nie pracuje, nie studiuje, a ja staje na glowie zeby spelnic jej wszystkie zachcianki finansowe, jednak jej to nie wystarcza. poza tym sie roztyla, nie ma zadnych zainteresowan ani znajomych, a jak ja probuje znalezc chwile dla siebie to otwarcie mowi ze w 2 minuty znajdzie sobie lepszego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TatusMuminka: a jeżeli co drugi problem sprowadza się do porozmawiania o problemie i chęci jego rozwiązania z obu stron? Bo w memie chodzi o to, że wykopki nauczyły się jak małpy na każdą sytuację doradzać zerwanie.
  • Odpowiedz
  • 5
Ale czasem to jest najlepsze wyjście. Jeśli się nie potrafi dojść do wspólnego rozwiązania oraz po prostu żyć ze sobą bez krzywdzenia drugiej osoby to po co utrzymywać ten związek?
Być czyjąś poduszką emocjonalną? Zabiciem nudy w wolnym czasie? Partnerem do seksu?

Jeśli się jest w związku i czujesz się samotny to utrzymanie tej relacji tylko przyniesie więcej bólu.

No, ale też to nie są jedyne problemy jakie mogą pojawić się w
  • Odpowiedz