Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#programista15k #programowanie #accenture #warszawa
Czy ktoś pracuje w Accenture w Warszawie i może wyrazić (anonimowo ;)) szczerą do bólu opinie? Bo w internetach, nawet na mirko, są dwa obozy i już nie wiem czy warto czy nie. Jak nie warto to jakieś rady gdzie uderzać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61019c92cbea6c000a5b6f19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak w IT ale w finansach jakieś 5 lat temu pensje które proponowali to był jakiś dramat. Przeszedłem cała rekrutację i jak usłyszałem jaką kasę proponują to zapytałem czy to żart, bo proponowali połowę tego co na rynku. Może coś tam się zmieniło ale w życiu nie poszedłbym tam na kolejną rekrutacje.

Z drugiej strony koleżanka z poprzedniej firmy pracuje tam już z 8 lat i chyba nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy od projektu których jest bardzo dużo, no i stanowiska. Z mojej perspektywy to bałagan, takie sobie pieniądze, ciśnienie na wyrabianie się połączone z brakami kadrowymi, odrealniony management który gada o inclusion i LPG i wywala gruby hajs na gównoeventy zamiast podnieść pensje.
EleganckiEsteta: Wszystko zależy a) do jakiego działu idzie, bo) na jakie projekty / managera trafi. Pracowałem prawie 5 lat i jeśli chodzi o początki kariery to nie mogę złego słowa powiedzieć - po tym czasie trochę się możliwości awansu i podwyżek zmniejszyły i konkurencja dawała więcej, więc odszedłem. Powiedz coś więcej, dział, jakieś nazwiska

Zaakceptował: LeVentLeCri
Przeszedłem cała rekrutację i jak usłyszałem jaką kasę proponują to zapytałem czy to żart


@Aiween: bo o pieniądze pyta się na początku rekrutacji.
@AnonimoweMirkoWyznania: do mnie robili jakieś dziwne podchody pare razy, oczywiście bez widełek, próbując mnie wcisnąć na dość wysokie stanowisko. odpuściłem sobie te rekrutacje, ale mimo wszystko uważam że w tej firmie można dość wysoko awansować i dość dobry pieniądz robić jak ktoś chce ¯\_(ツ)_/¯
OP: @Bolo_Yeung możesz włączyć prywatne wiadomości?

@maegalcarwen @EleganckiEsteta niestety nie bardzo chcą powiedzieć jaki dokładnie projekt i gdzie. Jako miejsce pracy ma być Warszawa ogólnie, bo nie wiadomo do jakiego klienta. Stanowisko Java Developer, mimo że bardziej utożsamiam się z juniorem i trochę nie wiem czy to nie podpucha, żeby mnie wrobić, bo nie ma ludzi chętnych... Stawka w sumie nie powiem, żeby była jakaś zła na dzień dzisiejszy, chociaż podwyżka