Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy czarna sukienka na wesele to wtopa? Mój kumpel się żeni za mniej więcej miesiąc. Chcę iść z moją różową na to wesele i różowa ma dużo sukienek. Ładnych i pasujących do niej, ale są głównie czarne albo ten kolor gdzieś tak dominuje. I ona chce iść w jednej w nich. Fakt, że sukienka jest ładna, ale wydawało mi się, że czarna sukienka jest źle widziana na weselu, bo kojarzy się bardziej ze stypą. Różowa z kolei się upiera, że to głupi przesąd i obecnie dziewczyny chodzą na wesela w różnych sukienkach w tym czarnych.
Ja mam obawy, bo idziemy na wesele, gdzie przyszła żona kumpla jest bardzo cięta na różne rzeczy (trochę się nie lubię z nią, ale to mało istotne) i ma rodzinę składającą się głównie z wierzących i konserwatywnych ludzi. Oczywiście wyborcy PiS w głównej mierze.
Co robić - odpuścić czy ogarnąć jej sukienkę w innym kolorze niż czarny i biały?
I błagam nie bierzcie tego za bait, bo serio pytam a nie robię tego z konta, bo kumpel i różowa znają mój prawdziwy profil.
#wesele #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610341dc2cf3e1000bf57068
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: gdybym to ja była panną młodą to bym miała totalnie #!$%@?, dopóki żadna pani nie założyłaby białek sukienki. Wszystkie inne spoko. Jak nie chcecie aby różowa wyglądała zbyt „ciemno” to niech założy jasną marynarkę i jakieś szpilki w innym kolorze niż czarny. Ale szczerze ja bym to miała gdzieś w sumie, byleby nie na biało
@AnonimoweMirkoWyznania: jakoś w XVI wieku (ale mozliwe, ze teraz #!$%@?, a nie chce mi się sprawdzać) suknia ślubna była właśnie koloru czarnego, a biały symbolizował żałobę. W Japonii chyba nawet dalej tak jest. To jak potrzebujesz racjonalizowania koloru sukienki na wesele. Normalnie ludzie się tym nie przejmują. Na moim weselu nawet były dwie laski w białej sukience i ogarnelam dopiero jak oglądałam zdjęcia miesiące później, wiec nie wiem z czym macie
@AnonimoweMirkoWyznania: Pójście w czarnej spoko - wiadomo, że zawsze są jakieś dodatki i nie wygląda się pogrzebowo. Jednak, czarny kolor na ślub latem to kiepski pomysł - będzie gorąco. Tyle promek teraz w sieciówkach, że żaden problem kupić letnią sukienkę w jasnym kolorze i ze sensownego, przewiewnego materiału