Wpis z mikrobloga

@piaskun87: problem z Kasią jest jeden. Nie to, że ma dziewczynę, jest less, bi, czy cokolwiek- problemem jest robienie z tego halo XD pozdrowiła? No i fajnie, a od kiedy pozdrowiła każdy serwis przemaglował temat 3 razy "o boże, pozdrowiła dziewczynę, pewnie zaraz prawaki ją zniszczą!!". Prawda jest taka, że nie będzie normalnie, póki robi się z tego halo xD Jak to ma być normalne, skoro nawet lewackie serwisy każą to
Ja np. zwróciłam uwagę, że jest to bardzo ładna dziewczyną i bym zapomniała już dawno, która wioślarek ma żonę/dziewczynę/męża/chłopaka, ale każdy wkręca, że to problem, że ktoś ma dziewczynę xD


@banjo: Tak bardzo to. Zaglądanie do sypialni obcych ludzi to już jest jakiś sport narodowy, nieważne, jakie poglądy wjeżdżają xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziumbalapl: nie napisałam że homofobii nie ma, ale fakt że robi się wielkie halo z czegoś takiego jest na szkodę i właśnie każe budzić się ludziom homofobicznym. Odpisujesz mi tak, mimo, że napisałam, że to bardzo ładna dziewczyna i nie znasz mojego stosunku do tematu, a jest bardzo pozytywny, mam takich przyjaciół, spotykam się z takimi ludźmi na weselach, wszystko jest elegancko i wcale nie zrozumiałeś mojego postu