Wpis z mikrobloga

@MikiGRU oczywiście, że rozumiem: twierdzisz, że LGBT dzieli społeczeństwo. Jest to w oczywisty sposób uproszczenie wynikające z myślenia życzeniowego: nie dopuszczasz do głosu faktu, iż najpierw im wyrządzono krzywdę, ich wystawiono na margines i ich chciano się ze społeczeństwa pozbyć. Dlatego tłumaczę Ci: nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie odrzuceni przez ogół szukając wsparcia i zwykłych relacji międzyludzkich mogli liczyć jedynie na siebie, co spowodowało utworzenie tzw. Społeczności LGBT. Winy
@SkorpionX nie mam nic do czyiś preferencji, nie są już prześladowani więc nie rozumiem po co wciskać na każdym kroku informacji o tym co ktoś robi w łóżku, ile lat jeszcze mamy zapewnić im specjalne traktowanie? Mówiąc w massmediach tylko o jednej zawodniczce dyskryminuje się pozostałe, tak jakby ich tam nie było, także za kilka lat to ludzie hetero powinni mieć specjalne traktowanie bo teraz są w pewien sposób dyskryminowani?
Takie zachowanie
@MikiGRU to nie ja tu pajacuję XD Przeczytaj jeszcze raz obrazek, pod którym rozmawiamy i swoją pierwszą w tym wątku wypowiedź. Poszukaj, gdzie jest mowa o wszystkich zawodniczkach, a kto przyczepił się do jednej z nich i nawet nie zauważył, że na obrazku wspomniano w pewien sposób o wszystkich czterech ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SkorpionX nie obraziłem Cie w żadnym miejscu ale widzisz że się wygłupiłeś i chwytasz się czego się da nawet jak to nie ma sensu i jest kłamstwem XD

Że Tobie nie wstyd takich głupot pisać ()
nie napisałam że homofobii nie ma, ale fakt że robi się wielkie halo z czegoś takiego jest na szkodę i właśnie każe budzić się ludziom homofobicznym


@banjo: Może to dlatego, że nadal wiele osób uważa homoseksualizm za odchył/zaburzenie/dewiację/whatever? Gdyby tak nie było, to nie byłoby o czym mówić - tymczasem takie akcje są bardzo pozytywne, bo chociażby dają odwagę młodym ludziom, którzy się boją reakcji otoczenia na coming out. Nie mówiąc