Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@scotieb: Gorsze są sesje niemowlęce, szczególnie jak są robione przez osoby, które uważają, że jeśli ubiorą niemowlaka w jakiś ciasny "worek", włożą do koszyka, albo w jeszcze oryginalniejsze miejsce i dołożą do tego jak najwięcej rekwizytów, które z resztą mają takie same na każdą sesje noworodkową, to wyjdzie zdjęcie godne mistrza fotografii
Najlepsi są ci, którzy dodają jakieś śmieszne efekty w ps typu iskierki w oczach albo aureolki xd
Do tego
BlackPinguin - @scotieb: Gorsze są sesje niemowlęce, szczególnie jak są robione przez...

źródło: comment_1627557353Q63mRrbnAqOqTML1U8clzm.jpg

Pobierz
@scotieb: Mam wiele dawnych znajomych, które będąc w ciąży zainwestowały w tego typu fotografię i zawsze rozwalał mnie jeden szczegół: laska zawsze jest ubrana jakoś tematycznie, najczęściej w lesie, na polanie, w długiej eleganckiej opiętej sukni, z wiankiem na głowie, zrobiony fryz, fale, makijaż itp (taka tematyka a la nimfa leśna, lub księżniczka), a obok niej stoi znudzony partner, lub tam chłopak, w jeansach i zwykłej koszulce xd Nie dość, że
@banjo nie, źle zrozumiałaś moja wypowiedz. Uważam że zdjęcia powinno robić się na pamiątkę a nie jakieś sztuczne przebieranie się pod publiczkę. Bo umówmy się nikt takich zdjęć nie robi dla siebie tylko żeby się nimi pochwalić. A potem weźmiesz takie zdjęcie za parę lat i powiesz super #!$%@? wspomnienie jak musiałem bobo ubrać w strój jeża jak co piąta osoba w mieście stołecznym w tym czasie. I wspomnisz sobie ech kiedyś
@Epiktetlol: z ciekawości zapytam, a co się stało, że dziecko straciła? przewróciła się czy co?
@scotieb: jestem fotografem-amatorem i sesje ciążowe do tej pory zrobiłam dwie na wypróbowanie a modelkami były moje koleżanki. Serio nie rozumiem co w tym złego. Ludzie chcą mieć jakiąś pamiątke ze stanu w ciąży, nie koniecznie chcą się później tymi zdjęciami chwalić. Większość schowają do albumu a na swojego facebooka wrzucą może jedno, dwa, a
@Epiktetlol: równie dobrze mogła mieć wypadek wracając np. ze sklepu. Jeśli by zdjęć nie chciała na pewno dałaby znać fotografowi, skoro tego nie zrobiła widać sama te zdjęcia chciała.