Wpis z mikrobloga

  • 636
Są podwyżki dla nauczycieli w 2022 roku.

Nauczyciel kontraktowy (drugi stopień awansu, po nauczycielu stażyście) zarobi 3034 zł BRUTTO.

Od nowego roku, 1 stycznia 2022 r., minimalna płaca ma wynosić 3000 zł brutto.

Życzę powodzenia szkołom w znalezieniu odpowiednich pedagogów, w tym przedmiotowców od matematyki czy informatyki.

Ha tfu.

#pracbaza #podbaza #licbaza #ekonomia #zarobki #szkola #neuropa #4konserwy
  • 93
  • Odpowiedz
via Android
  • 600
@kupkesobieciagne jesteś z tych którzy narzekają, że w szkole nikomu się nie chce uczyć, ze nauczyciele maja w dupie dzieci i brakuje fachowców w swoich dziedzinach?

Poszedłbyś, jako fachowiec, do pracy za 30 zł więcej niż minimalna?

Jako potencjalny rodzic godzisz się by pracownicy w szkole byli niskooplacani i co za tym idzie niekompetentni?
  • Odpowiedz
Poszedłbyś, jako fachowiec, do pracy za 30 zł więcej niż minimalna?


@biesy: Kasa tutaj nic nie zmieni. Nadal te same osoby, czyli miernoty będą się pchać na nauczyciela, bo to jest taki urok tej roboty. Prosty i aby do emerytury.

Najlepiej obniżyć oczekiwania i wychowywać dziecko jak najlepiej się da, szkoła niech świadczy usługę przekazywania podstawowej, chociaż 1/5 wiedzy i najlepiej żeby NIE PRZESZKADZAŁA. Bo w większości przypadków szkoła demoralizuje dzieci.
  • Odpowiedz
  • 5
@biesy hej ale przecież to było do przewidzenia ze sztuczne podnoszenie placy minimalnej tak sie skończy ze straci klasa srednia badz ci co mogli by nią być. Socjalizm pisowski popierany przez debili co nie rozumieją ekonomii.
  • Odpowiedz
  • 3
@kupkesobieciagne mogli by mieć co jakiś czas egzamin zawodowy. U mnie wariatka na technice podlaczala włącznik równolegle i mowila ze dziala zajebiście i #!$%@? sie znam bo przecież gaśnie
  • Odpowiedz
@biesy: Jak będę miał dzieciaka, to chyba sam go będę uczył. Nie wiem kto kumaty będzie pracował za takie pieniądze. To będzie gówno nie nauczyciel, jak podczas lekcji będzie planował życie od 1 do 1. Jak każdy pracownik z resztą.
  • Odpowiedz
@biesy to może jest najwyższa pora żeby #!$%@?ć z programu religie, ograniczyć historię o bzdurne rzeczy i wiele innych przedmiotów i skrócić okres edukacji w tym kraju żeby człowiek wcześniej zaczynał pracę, wcześniej odkładał na emeryturę i wcześniej dorzucał się do kasy państwa? po co wydłużać wiek emerytalny jak można doprowadzić do wcześniejszego rozpoczynania pracy!
  • Odpowiedz
@biesy: No na przykładzie policjantów dowiedzieliśmy się że jak dostaną podwyżkę po ogólnopolskim poparciu ich protestów to będzie dobrze, a nowi funkcjonariusze to będą honorowi ludzie.
A nie sorry, zapomnieli o tym już kilka miesięcy po wszystkim i za dodatki służą partii mateczce zamiast Polakom.
Szczerze znając polski system edukacji to nawet mi ich nie żal.
  • Odpowiedz
@100mph moja siostra idzie do 7 klasy i dolozyli jej dodatkowy przedmiot: historia gminy.
I jak sama uwielbiam takie rzeczy jezdze po okolicy i czytam o roznych miejscach tak nie uwazam zeby to bylo tak wazne, zeby robic z tego oddzielny przedmiot.

  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wtererere masz rację, nie pomyślałem, że nauczyciele w szkołach maja palki, kajdanki i broń. Jednak lepiej żeby uczyli nisko oplacani gamonie, tak będzie lepiej dla dzieci i młodzieży
  • Odpowiedz