Wpis z mikrobloga

Wykopki żyją w bańce, w której są niesamowite zarobki, a tylko idiota ma mniej niż 10tys. Prawda jest taka, że 10tys zarabia niewielki % społeczeństwa. A osoby z 20tys+ to już top. Reszta ma to zarobki 2(minimalna)-7tys(korpo z doswiadczeniem) i tyle. To nie Reddit. Tam ludzie mają kasę i klasę a tu tylko posty nie poparte żadnymi dowodami. Potem na rozmowach kwalifikacyjnych ludzie startują z „ja chce 5tys na początek”.
#niepopularnaopinia
  • 129
Tak jest, ale czasem na dzień dobry dostajesz bardzo słabe karty.


@Robuz: Też dostałam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego częściowo rozumiem ludzi którzy popatrzyli na te karty i stwierdzili że się poddają i dalej nie idą xD No ale mimo wszystko to jest decyzja a nie przymus.

Co do opieki nad rodzicem to co by się stało jakby takie jedyne dziecko-żywiciel rodzica umarło? Ktoś by się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bumbp: te same wykopki za kupon 2 dolary na ali by matkę sprzedały a za kupon na pyszne loda zrobiły.
Ale jak temat schodzi na zarobki to te same osoby zarabiają po kilkanaście koła, a każdy kto zarabia mniej to przegryw
@Wyrewolwerowanyrewolwer: jakbys czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś do kogo jest skierowany post i nigdzie nie było napisane ze nikt nie jest w stanie tyle zarobić tylko ze 20k brutto to jest top. Ja Ci jeszcze lepsze wyniki mogę pokazać i czego to dowodzi? Istotne jest czy 20k może zarobić większość czy tylko top.
Istotne jest czy 20k może zarobić większość czy tylko top.


@bumbp: Każdy jest w stanie tyle zarobić, ale większości się nie chce i zganiają to na brak możliwości.
Ale to trzeba już od podstaw zacząć. W szkole każdy byle dureń który śmiał się z kujonów i odwalał cyrki dla popularności gdyby tak wziął się do roboty jak ten z których się śmiał pewnie byłby w eleganckiej sytuacji.
No ale po co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: o to to, mnie by tylko uszczesliwilo wlasne mieszkanie na ktore zbieram i to tylko dlatego ze czulbym sie bezpiecznie i mogl je wg siebie umeblowac a nie jak teraz mysle ze nie warto krzesła czy biurka kupic jak i tak sie wyprowadze predzej czy później.

A tak to kupuje to co potrzebuje, to co mam to dbam, kupuje np ciuchy markowe dobrej jakosci jak mi sie skoncza bo popsuja
@ButtHurtAlert: Dokładnie, zwłaszcza ten drugi akapit.
Z tą różnicą, że ja raczej zwykłe tanie rzeczy w sieciówkach biorę, tzw. basic i pracę wolę z #!$%@? niż nudne korpo ¯\_(ツ)_/¯

Czasami wkurzamy się o jakieś rzeczy, a potem człowiek wbija na główną i widzi znalezisko podobne do tego o zadźganym dwudziestolatku i problemach jego matki która musi z tym żyć.

Za dużo gonienia za próżnością, za mało samorefleksji.
@sayo300: "Ja mam te mityczne 20k i powiem ci że naprawdę się rozleniwiłem do tego stopnia że nawet sprzątać mi się nie chcę bo i tak sprzątaczka dwa razy w tygodniu jest." - tak tak to jest to Twoje 25 zł na godzine i placenie 4200. Poza tym to pisanie na wykopie co masz to zalatuje kompleksami.

Druga sprawa: 100 tys uzbierales i szukasz pomyslu na biznes. Jak bedziesz mial 1