Wpis z mikrobloga

Wykopki żyją w bańce, w której są niesamowite zarobki, a tylko idiota ma mniej niż 10tys. Prawda jest taka, że 10tys zarabia niewielki % społeczeństwa. A osoby z 20tys+ to już top. Reszta ma to zarobki 2(minimalna)-7tys(korpo z doswiadczeniem) i tyle. To nie Reddit. Tam ludzie mają kasę i klasę a tu tylko posty nie poparte żadnymi dowodami. Potem na rozmowach kwalifikacyjnych ludzie startują z „ja chce 5tys na początek”.
#niepopularnaopinia
  • 129
@bumbp: Nie no kompleksy i zazdrość to z ciebie wychodzą... pomysłu szukam dla brata, któremu chcę pożyczyć taką sumę. Sprzątaczka przychodziła dwa razy w tygodniu bo był nowo wybudowany i wykończony dom i dużo kurzu wychodziło. Teraz przychodzi raz na tydzień albo dwa. Płacę jej 25 zł na godzinę miesięcznie ma do 40 h maks u mnie teraz czyli ode mnie zbiera na miesiąc do 1000 zł ale sprząta też u
@sayo300: wybiórczo odpowiadam, a u Ciebie pojawily sie ostre kompleksy, dlatego moja odpowiedz. Ludzie z hajsem robią swoje, a Ty co 2 post, ze masz duzo pieniedzy. To od razu widac i latwo wyłapać, ze kompleksy siedza duze.
@bumbp: okej rozumiem. Ale z drugiej strony zauważyłem że biedni ludzie nie lubią mówić o pieniądzach bo czują podświadomie że są gorsi. Mniej zaradni. Prawdopodobnie pogodzili się że nic nie osiągną i po prostu nie chcą aby ktokolwiek im o tym przypomniał. I niezłe wybiórczo zdążyłeś prześledzić moje wpisy parę miesięcy do tyłu naprawdę nie masz co robić z sobą bezrobotny? czy po prostu wakacje ?
@bumbp: o xd zdążyłem poczytać o tobie jak nie baity to smuteczek. Że tak ci się potoczyło. Nie zwróciłem uwagi że ty to różowy pasek. Jak jesteś z Warszawy to mogę tobie zaoferować pracę dodatkową u mnie. jak pracujesz za najniższą krajową to może ci się przydać więcej grosza. Jak coś to pisz na priv.