Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę poznać #rozowypasek ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) internet odpada, bo laski zachowują się jak osoby niepełnosprawne intelektualnie w stopniu lekkim. Mają konto na fotkach, fb czy innych tinderach, a nie odpisują na wiadomości. Te wiadomości latami mogą się kurzyć, a i tak typiara nie odpisze. Też te same golą swoje naturalne brwi zeby zrobić mazakiem nowe brwi ¯\_(ツ)_/¯ i tone makijażu co razem wygląda ohydnie, bardziej jak babsko po 30 tce a rzekomo mają mieć 16-18 lat, a z tym przesadnym makijazem wyglądaja jak stare urwiska
No i też te same narzekają na samotność, a dalej olewają #niebieskiepaski XD to jest zloto normalnie. Jestes samotny, olewasz partnerki i do tego narzekasz na samotnosc XD

@Pimenista

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #internet
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykolejony: co to znaczt celować, jak jesteś chadem albo badbojem to różowe same celują peezdami żeby się nadziać na bolca, w przeciwnym razie czeka cie wysmianie, pogarda i odrzucenie - chyba że już minął termin przydatności różowej i ta chce się "ustatkować" u boku dobrego chłopaka który nie będzie sie znecal xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smacznyy: O typie... Przykład z życia. Wbijam do kolportera po fajki z ziomkiem. On kupuje swoje, ja swoje, patrzę na szanowną Panią ekspedientkę, płace, wychodzimy... Robimy 3 metry i mówię do niego - zaczekaj. I wracam do kolpo, i do typki - zapisz mi swój numer na paragonie...

No i zapisała. Bardzo fajna dziewczyna. Mamy kontakt do dziś, a to było kilka lat temu xD
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: A kolejna sprawa takie to na 100% są w #zwiazki jakbym tak podszedl to mi odpowie, ze ma chłopaka, no i koncze "polowania" ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ʖ̯ ͡°) a poza tym raz tak w kiosku sprobowalem poznac, to spalilem buraka, a typiara chwile pozniej sie zwolnila ¯\_(ツ)_/¯

@Pimenista:
  • Odpowiedz