Wpis z mikrobloga

#!$%@? 7 dni w tygodniu, a w weekendy mam największy #!$%@? ale to #!$%@? mój wybór. Jakbym nie chciał, to bym poszedł do innej pracy. Robicie z kasjerki #!$%@? ameby, ze chcecie decydować za nie? Zaraz je #!$%@?ą i będą wszędzie kasy samoobsługowe. Ciekawe jaki argument wymyśli #!$%@? episkopat żeby ludzi do kościołów w niedziele ściągnąć.
@would_an_idiot_do_that Oczywiście, że może być znacznie więcej takich sytuacji, to jest pewnie niewielki procent całości ale nadal jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dla uzupełniania powiem, że ona nie siedzi sobie na kasie przez 8h tylko #!$%@? a to dostawa, a to ułożyć towar, a to obsłużyć klienta itp
Najśmieszniejsze jest to, że żadna z tych osób pracujących tam nie napisała ani jednej skargi do pip, bo "boją się,
@resetblow @lolo1 nie dla pracy po 20! Tez chce pobyc z rodzina. A jakos moja praca wymaga czasem siedzenia do pozna czy weekendami. Masz etat 40h, co za roznica czy pracujesz w poniedzialek czy niedziele. Dogadaj sie z kierownictwem tak, zeby ci bylo dobrze. Tymczasem u nas ludzi z handlu robi sie niewolnikow ktorzy pracuja po 12h dziennie przez 7 dni w tygodniu i tylko ta niedziela z zakazem pozwala im w
Jakie masz rozwiązanie dla osób, które nie mają innych alternatyw i zatrudniają się w biedronce?


@lilitch123: Nie ma żadnego rozwiązania dla niewolników ale nie ma z tego powodu problemu bo niewolnictwo w naszym kraju nie występuje.

Dla wielu osób jest to niedopuszczalne, gdyż ten dzień poświęca na pracę, zamiast na odpoczynek.


@lilitch123: moja narzeczona za niedzielę czy sobotę ma inny dzień w tygodniu wolny. Jak ja będę w pracy rozpakowywał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@resetblow: pracowałem w niedziele i wszelkie inne dni wolne od pracy, obecnie mam wolne wtedy, kiedy jest dzień wolny w Wielkiej Brytanii. Czy to daje mi certyfikat do kupowania w niedzielę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilitch123: jesteś głupi a dalsza dyskusja z Tobą o prawie pracy jest bezcelowa. Pewnie uważasz też, że jeśli są sklepy otwarte 24 godziny na dobę to jest tam jeden biedny, umęczony kasjer, który NIGDY nie ma wolne.
@resetblow: Jak pracowałem kiedyś w centrum logistycznym supermarketu, czyli magazynie, praca w niedzielę była nagrodą. A to dlatego, że płacili podwójnie. Normalny człowiek w tupie ma świętość niedzieli, a w wolny dzień w tygodniu ma czas na pójście do urzędu czy dentysty.