Wpis z mikrobloga

Trzymajcie kciuki, żeby dzisiaj w #pracbaza nie było typowej anetki co jej ciagle zimno. Usiadła ta dzbaniara pod klimatyzatorem i ciagle piszczy, ze jej zimno, ostatnio była na l4 bo bolały ja zatoki. Proponuje zamianę, bo ja uwielbiam siedzieć bezpośrednio pod klimatyzacja, ale nie ma mowy o zamianie miejscami, bo to jej ulubione miejsce xD. Wczoraj w biurze 26 stopni było, a faceci oczywiście musza w długich spodniach siedzieć, bo „kto to widzioł żeby chop w krótkich spodynkach siedzioł”. Co zrobić z taka typowa Anetka? To ze jej akurat jako jedynej jest zimno to resztę pracowników mało obchodzi i są przez to kłótnie.

Dodatkowo ludzie to debile, jak bylem na fajce z moim zespołem to każdy narzekał ma upał w biurze, a jak przyszło do konfrontacji z Anetką to nikt się nie odezwał tylko ja mówiłem, a reszta siedziała cichutko, albo mówiła ze jest wszystko git i lubią się pocić w pracy xDD.
#pytanie #kiciochpyta #pracbaza #biuro #korpobitch #korpo #korposwiat
  • 44
@Fytyny93: jest kierowniczką. Ja jako lider zespołu dostałem kiedyś po cichu reprymendę od głównego żebym nie chodził w krótkich spodniach do pracy, bo mi jako ich przełożonemu nie wypada xD. Także moi pracownicy ubrani jak na plażę a ja w długich spodniach xD