Wpis z mikrobloga

Ni@krsu: nie słuchaj tych haterow. Jaka kreatyna dla kogoś bez doświadczenia w suplementach? Potrzebujesz deficytu kalorycznego, zrownoważonej gospodarki hormonalnej. A suplementy nie pomogą Ci schudnąć, ewentualnie wyrównają niedobory których ty raczej nie masz :) jedz to co jadłeś - biegaj, stwórz deficyt. Jedz sporo mniej i siedź na kanapie. Policz ile taki ktoś jak Ty potrzebuje zjeść i jedz mniej. Na sam początek to wystarczy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@krsu: wbrew #!$%@? tutaj wszystkich polecam Ci spalacz tłuszczu. Da Ci troche kopa na treningach, regularnie jak bedziesz łykać będziesz miał motywacje żeby nie przerywać dietki. Skład nie jest zły i źle ci to nie zrobi. Jak bedziesz chciał coś to daj cynka.
  • Odpowiedz
@krsu: mniej żryj i ewentualnie lkarnityna. Różnie piszą o jej działaniu. Ja u siebie zauważyłem, że podczas stosowania pocę się jak świnia, czego wcześniej nie zaobserwowałem.
  • Odpowiedz
@krsu: ja odstawiłem słodycze i słone przekąski prawie całkowicie, nie przejadamy się jak to miałem w zwyczaju a do tego 100 km tygodniowo w 2 strefie tętna i przy siedzącej pracy udało mi się 6kg że 100 zrzucić już w tym roku. Nic więcej nie trzeba. Jem zasadniczo to samo, może trochę częściej zupy zaczęły mi się na stole pojawiać jak odkryłem jak tanio i szybko się je robi.
  • Odpowiedz