Wpis z mikrobloga

Zamiast powiedzieć babom żeby ogarnęły gadzi mózg i wymagania z kosmosu, o czym mówią seksuolodzy i psycholodzy to piszą żeby przegryw pojechał do USA na operację szczęki i ćwiczył na siłowni XDDD Co wy n0rmictwo to ja nawet nie. I wy mówicie, że incele są jebnięci? xD

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1626679245APzuIEjFMIQzkpljMkl6HT.jpg
  • 30
@swiety_spokoj: No nie z automatu, ja na tinderze swipuję w prawo 1 na 30-40 profili (kiedyś liczyłem z ciekawości). Tak więc poniżej 7 mi pary nie wpadają w ogóle.

Zgadzam się, że kolesie muszą robić fikołki na #!$%@?, nie tylko looksmaxując, ale też jestermaxując, albo zarabiając siano, tak jak piszesz. Tylko chodzi mi o to, że jak masz ochotę i porobisz te fikołki, to będziesz miał efekty. Tutaj mamy chyba odmienną
@Koczkozaur: Ja odnoszę wrażenie, że witaminki odpuszczają wymagania jak okazuje się że życie jest jednak drogie i trudne. Nie rozumiem absolutnie spermiarzy którzy umierają w środku, bo nie mogą znaleźć kobiety. Dorosłe życie jest trudne i należy szukać kobiet zaradnych ale te mają swoje wymagania. Wątki odnośnie kobiet najczęściej są spłycane na wykopie ale to chyba wynika z braku doświadczenia użytkowników. Na tinderze jest chaos, najczęściej spotykałem tam dorosłe dziewczynki chcące
@swiety_spokoj: a niedawno czytałem artykuł gdzie jakaś feministka obarczała winą mężczyzn za niską dzietność bo nie mają dyplomu socjologii więc nie dorównują rodaczkom xD w skrócie wygląda to tak że jak facet nie może znaleźć kobiety to jest jego wina, a jak kobieta nie może znaleźć bankomatu jak już się wyszaleje to jest wina niedojrzałych mężczyzn ¯\_(ツ)_/¯