Wpis z mikrobloga

@bosek: Lobbując wciąż za Synckiem - darmowe wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów w kraju - bez żadnych limitów czy wymogów odnośnie obrotów na koncie.

Darmowe dziesięć przelewów natychmiastowych w miesiącu, pozostałe przelewy oczywiście za darmo.

Pomoc techniczna etc 24 h przez internet i telefon.

Na minus - gotówkę na konto można wpłacać tylko przez wpłatomaty. Mi to nie przeszkadza w ogóle ale nie wiem jak Tobie.
  • Odpowiedz
@bosek: To Ci dołożę jeszcze że jest świetny interfejs na ich stronie - obsługa w pełni intuicyjna. Ponadto Sync bez problemu współpracuje ze wszystkimi sklepami internetowymi etc. I można łatwo powiązać konto z paypalem i robić błyskawiczne przelewy na nie.

No i na dokładkę sync ma świetną aplikację mobilną która działa bez zarzutu.

Nie, nie pracuję dla Aliora;p Po prostu jestem od początku Synca jego użytkownikiem i jestem bardzo zadowolony- poleciłem
  • Odpowiedz
@bosek: dbNET. Brak opłat za prowadzenie konta, darmowe przelewy, wszystkie bankomaty na świecie. Kartą wystarczy wykonać jedną operację za dowolna kwotę w miesiącu żeby była darmowa.
  • Odpowiedz
@Frollo: No okej, przeglądałem też kilka stron z "rankingami" banków i alior sync zawsze był w ścisłej czołówce. Chyba się na niego zdecyduję. Dzięki za wszystkim za pomoc!
  • Odpowiedz