Wpis z mikrobloga

Mireczki, po odprawie online mam w apce napisane "nieważna karta pokładowa" i że trzeba się stawić w punkcie odprawy wizzair. Nie ma na niej też żadnego kodu qr do skanowania. Rozumiem, że ten punkt jest przed kontrolą bagażową i tam mi dają poprawną karte pokładową czy jak? W ryanairze jest tak samo?
#wizzair #ryanair #podrozujzwykopem #loty
  • 19
  • Odpowiedz
@michu12345: miałam tak tydzień temu w Wizzair - musiałam iść najpierw do stanowiska nadawania bagażu, tam sprawdzili mi paszport covid i dokumenty. Jedź na lotnisko wcześniej niż zwykle - kolejka była gigantyczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michu12345: Leciałem w środę do Włoch Wizzairem z Chopina - kolejka była ogromna (bez priority). Na szczęście udało się szybko uzyskać karty dzięki pójściu do osobnej kolejki priority - tam czekało tylko kilka osób. Co do passanger form, to pokazywałem go tylko w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michu12345: Nie, w przypadku Ryana miałem normalnie wcześniej wygenerowany boarding pass i nie musiałem nigdzie iść. Jedynie przy samym gacie miałem sprawdzane czy wypełniłem kartę lokalizacyjną (w przypadku powrotu do Polski).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michu12345: Ale masz normalnie QR kody? Ja wrzucałem szczepionkę do dokumentacji covidowej ale ktoś już wcześniej pisał że nie jest to wymagane
  • Odpowiedz
@michu12345: mireczku miałem dziś to samo mogłem od 11:00 się odprawiać i tak zrobiłem... Niestety w trakcie odprawiania się nie było miejsc i zakończyło odprawę z takim samym komunikatem jak u ciebie. O godzinie 16:15 sprawdziłem ponownie odprawę i klikałem w aplikacji bagaż dodaj a tam miejsca okazało się że zostały przypisane jednak nie potwierdziłem ich przyciskiem;) po potwierdzeniu karta pokładowa wygląda już normalnie
  • Odpowiedz