Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyliście, że mirki 2-4/10 praktycznie nigdy nie umieją tańczyć? Zawsze "nie mam wyczucia rytmu", "niezbyt za tym przepadam", "mam słaby słuch do muzyki", "jestem zmęczony". A widzieliście kiedyś chada 8-10/10, który by nie umiał tańczyć? Tacy zawsze chętnie zatańczą.

Blackpill to całe życie. Wygląd = wszystko. Wygląd = poczucie rytmu. Wygląd = słuch do muzyki.

#blackpill #przegryw #wygryw #taniec #wesele #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ef68b791a69a000ab95e0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zauważyliście, że mirki 2-4/10 prak...

źródło: comment_1626342561r6xTvUgL9pmW212Q6WhnRt.jpg

Pobierz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo chada od małego koleżanki wyciągają na parkiet, a anon na tych wszystkich szkolnych dyskotekach podpiera ściany. Chada nauczycielki biorą do pierwszej pary na wszystkich występach artystycznych żeby się ładnie prezentował, anon w tym czasie puszczal muzyke z magnetofonu. Chad dostaje 5 zaproszen na studniówkę od roznych dziewczyn, anon co najwyżej pójdzie na jedną z kuzynka.
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu to jak cię ludzie widzą to kwestia wyglądu, taniec polega na prezentowaniu swojego ciała (swojej genetyki), w ruchu lepiej widać ciało i da się ocenić jego sprawność, dlatego jak ktoś je brzydki to zawsze będzie śmieszne wyglądał i nie ma to związku z żadnymi umiejętnościami tanecznymi, jak ktoś ma ładne ciało, to ono zawsze będzie dobrze wyglądać w ruchu, oto cała filozofia.
Zajebiozaur: To ciekawe, bo nawet jak ważyłem ponad sto kilo, to zdarzało się, że podchodzili do mnie ludzie i pytali gdzie uczyłem się tańczyć. :)

Kiedyś nawet podeszła grupka i w dopiero po chwili z ich gadki wyszło, że ktoś im na sali truknął, że jestem z jakiejś szkoły tańca nowoczesnego :)

Nigdy nie byłem na żadnym kursie tańca. Po prostu mam dobry słuch i mocno czuję muzykę, bo kiedyś byłem
@AnonimoweMirkoWyznania: Już Ci tłumaczę ten fenomen:
a) Jesteś chadem, idziesz na imprezę i julki lgną do Ciebie. Nawet jak nie umiesz tańczyć to robisz to i się uczysz, by po latach być królem parkietu
b) Jesteś 2-4/10, nikt nie chce tańczyć z brzydalem i do tego kimś kto nie umie tańczyć. Nie uczysz się tego.

Tylko tyle i aż tyle
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak xD Zdziwisz się, ale prawie nikt w Polsce nie umie naprawdę tańczyć tylko robi się jakieś bączki przeplatane z przytulańcami i jakimś losowym gównem XD Klucz to po prostu wyłączyć banie i znać te kilka ruchów na krzyż i mieć #!$%@? w to czy gdzieś się pomyliłeś.
@Hubolb:

ale prawie nikt w Polsce nie umie naprawdę tańczyć

100% prawda.
Jeśli chodzi o taniec solo to wystarczy parę tutoriali na youtube przeglądnąć, wybrać sobie kilka jakichś podstawowych akcji, które dobrze podchodzą, trochę poćwiczyć nawet w domu i już wystarczy na bycie najlepszym na parkiecie w naszych warunkach.
A w parze to sprawa jasna - jest milion kursów do wyboru