Wpis z mikrobloga

#wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 50cm. 20zł.

To był najgorszy kebab w moim życiu.
Nie lubię wystawiać złych opinii. Jedzenie traktuje jako rozrywkę. Lubię pojechać, wziąć na wynos, zjeść coś pysznego w zaciszu mojej pracy, pół godziny się podelektować i wrócić do swojego życia. Pisząc o knajpach wolę polecać lokale, a nie je odradzać.

Dwa miesiące temu byłem już w Zahirze. Była to nieudana przygoda. Jednak tyle razy powtarzaliscie w komentarzach że wam smakowało, że dałem Zachirowi drugą szansę. 50cm kebab miał 47cm. Z czego nadzienia było w nim do 42cm, reszta to zwinięty, ubity, suchy, placek. Ciasta było objętościowo więcej niż mięsa i surówki razem wziętych. To coś co wkładają jako "baraninę", nie wierzę że jest 100% baraniną - tylko jakimś miksem, co mocno czuć w smaku i zapachu. Poza mięsem była tylko i wyłącznie nieodcieknięta surówka z kapusty i marchwi - woda z niej wyciekająca zalała całe mięso oraz rozmoczyła dużą część ciasta. Zamówionego sosu czosnkowego w środku nie było.

Z plusów, kasjerka odpowiadała po polsku, zamiast po ukraińsku.

Nie dałem rady tego zjeść, połowę wyrzuciłem - i to nie z powodu wielkości. Trzeciego podejścia do Zachira nie będzie.
Pobierz NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 5...
źródło: comment_1626164497WTaTzxy7LCoPWpCMaGjsPU.jpg
  • 143
A może to ja zrobiłem błąd że przyszedłem trzeźwy?


@NaglyAtakGlazurnika: U mnie tez otworzył się Turek. Ogólnie szacun że robią biznes. Jednak smak ich kebaba nadaje się tylko gdy jesteś mocno napruty i akurat wszystkie inne knajpy są już pozamykane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: typowe mega rollo XD czyli wrzucone ciasto z pity i elo. Nie rozumiem ludzi którzy sie podniecają wielkimi kebabami które są tak naprawdę małe i największy zapychacz to ciasto z pity.
@NaglyAtakGlazurnika 3x zamawiałem super mega rollo z zahira w Krakowie. Dwa razy był pyszny i ważył prawie 1.5kg za trzecim ważył ledwo 800gram i ciężko się go jadło. Czwartego zamówienia nie było i nie będzie. Na szczęście dzięki temu znalazłem duuużo lepszego kebaba w tej samej okolicy.