Wpis z mikrobloga

#wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 50cm. 20zł.

To był najgorszy kebab w moim życiu.
Nie lubię wystawiać złych opinii. Jedzenie traktuje jako rozrywkę. Lubię pojechać, wziąć na wynos, zjeść coś pysznego w zaciszu mojej pracy, pół godziny się podelektować i wrócić do swojego życia. Pisząc o knajpach wolę polecać lokale, a nie je odradzać.

Dwa miesiące temu byłem już w Zahirze. Była to nieudana przygoda. Jednak tyle razy powtarzaliscie w komentarzach że wam smakowało, że dałem Zachirowi drugą szansę. 50cm kebab miał 47cm. Z czego nadzienia było w nim do 42cm, reszta to zwinięty, ubity, suchy, placek. Ciasta było objętościowo więcej niż mięsa i surówki razem wziętych. To coś co wkładają jako "baraninę", nie wierzę że jest 100% baraniną - tylko jakimś miksem, co mocno czuć w smaku i zapachu. Poza mięsem była tylko i wyłącznie nieodcieknięta surówka z kapusty i marchwi - woda z niej wyciekająca zalała całe mięso oraz rozmoczyła dużą część ciasta. Zamówionego sosu czosnkowego w środku nie było.

Z plusów, kasjerka odpowiadała po polsku, zamiast po ukraińsku.

Nie dałem rady tego zjeść, połowę wyrzuciłem - i to nie z powodu wielkości. Trzeciego podejścia do Zachira nie będzie.
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 5...

źródło: comment_1626164497WTaTzxy7LCoPWpCMaGjsPU.jpg

Pobierz
  • 143
Tak jak generalnie szanuje i w ogóle, tak serio? #!$%@?ć się, że kebab miał 47 a nie 50cm? xD

@Victim: wychodzi na to że niektórzy jak ty to chyba lubią być oszukiwani. Zaoferowano 50cm. Zapłacono za 50cm. Dlaczego miałbym zignorować fakt że dostałem mniej? Na szyldzie mieli jeszcze informacje że ten kebab będzie ważyć przynajmniej pięćset-ileś gramów. Dobrze dla nich że nie miałem pod ręką wagi, ale chyba będę musiał się
@NaglyAtakGlazurnika: To chyba wynika z innych kryteriów, jak ktoś ocenia kebaba, to nie myśli, czy to jest dobre, czy takie jak ma być, tylko czy da się tym tanio najeść i nie zatruć.

Po prostu względem kebabów ludzie mają mniejsze wymagania niż do innego żarcia. I zupełnie niesłusznie.

Byłem teraz w tym Berlinie. Nie chciało mi się kiblować w kolejce do Mustafy, zjadłem 2x inny kebab. Jeden z nich przypominał mi
@Victim Nie no stary jak ktoś SIĘ CHWALI że daje 50 cm kebaba to znaczy że pita ma tyle mieć.a nie 3 cm mniej.

Tak jak pisze @NaglyAtakGlazurnika to jest jawne robienie ludzi w ciula.

I tak czasem trzeba przesadzić bo podchodzenie z tym, że w sumie spoko jak oszukują jest dramatem.

@Iudex Kebab to szybkie żarcie i jak się chcesz zapchać to nawet ten z Gyros Hot jest spoko. Natomiast chodzi