Wpis z mikrobloga

#wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 50cm. 20zł.

To był najgorszy kebab w moim życiu.
Nie lubię wystawiać złych opinii. Jedzenie traktuje jako rozrywkę. Lubię pojechać, wziąć na wynos, zjeść coś pysznego w zaciszu mojej pracy, pół godziny się podelektować i wrócić do swojego życia. Pisząc o knajpach wolę polecać lokale, a nie je odradzać.

Dwa miesiące temu byłem już w Zahirze. Była to nieudana przygoda. Jednak tyle razy powtarzaliscie w komentarzach że wam smakowało, że dałem Zachirowi drugą szansę. 50cm kebab miał 47cm. Z czego nadzienia było w nim do 42cm, reszta to zwinięty, ubity, suchy, placek. Ciasta było objętościowo więcej niż mięsa i surówki razem wziętych. To coś co wkładają jako "baraninę", nie wierzę że jest 100% baraniną - tylko jakimś miksem, co mocno czuć w smaku i zapachu. Poza mięsem była tylko i wyłącznie nieodcieknięta surówka z kapusty i marchwi - woda z niej wyciekająca zalała całe mięso oraz rozmoczyła dużą część ciasta. Zamówionego sosu czosnkowego w środku nie było.

Z plusów, kasjerka odpowiadała po polsku, zamiast po ukraińsku.

Nie dałem rady tego zjeść, połowę wyrzuciłem - i to nie z powodu wielkości. Trzeciego podejścia do Zachira nie będzie.
NaglyAtakGlazurnika - #wroclaw
#jedzenie71

Zahir Kebab. Kuźnicza 60. Mega Rollo 5...

źródło: comment_1626164497WTaTzxy7LCoPWpCMaGjsPU.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaglyAtakGlazurnika typie XD ten tekst o 100% baraninie to tak serio? XD I to za 20 zł przy długości 50 cm? Czego Ty oczekiwałeś? XD

Edit. Co do niezgodności rozmiaru nic nie piszę, ale naprawdę sądziłeś, że dostaniesz prawdziwą baraninę w tej cenie?
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika po pierwsze każdy takie pół metrowy kebab będzie tak wyglądać, bo inaczej by się rozpadł, więc jeśli szukasz kulinarnych doznań, to pół metrowe kebaby to nie jest to czego szukasz.

Po drugie na mirko pyta się co polecają zjeść tylko po to, żeby wiedzieć gdzie nie kupować.
W sumie to nie tylko na mirko, większość ludzi żre jakieś gówniane pasze aby było tanio i dużo. Sam spójrz na najbardziej oblegane
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika o #!$%@? ale juz widze, ze ciasto do dupy, bo się kruszy. Ja w kebsie ja lubie jak jest takie mieciutkie i troche się ciągnie a nie takie jak tu, że po ugryzieniu jestem cały w małych kawalkach pokruszonej pity
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika 47cm zamiast 50cm.
Ty to chyba nie wiesz co to znaczy być zrobionym w siusiaka, u mnie w mieście na Otwarciu, tak na otwarciu, gdzie lokal powinien zachęcić i pokazać wszystko co najlepsze.
Kebab zamiast deklarowanego MEGA 50CM, miał 37cm i to w sreberku a uwierzcie że do mięsa trzeba było się głęboko dokopać xD
Nie mówiąc już o samym smaku, że smakował gorzej niż typowy dworcowy kebab.
A paragony? Mnie akurat nie było przy odbieraniu zamówienia, ale mówili że nie mają ¯_(ツ)_/¯, więc czysto teoretycznie nawet zwrócić go nie mogę.
Kolejka była przez pół ulicy, tylko dlatego bo otwarcie i
Natip21 - @NaglyAtakGlazurnika 47cm zamiast 50cm.
Ty to chyba nie wiesz co to znaczy ...

źródło: comment_1626185157AmXmWyqC4Ml87tAejxMDHI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: w zahirze w opolu bylo spoko ale tylko na początku, teraz porcje są dużo mniejsze, wczesniejsze surówki z papryką, oliwkami czy serem feta zastąpiła kapusta a mięso zupełnie inaczej smakuje niż na poczatku, kiedys doprawiali przyprawami, teraz jest katastrofa. Kiedyś mój ulubiony kebab, teraz już rezygnuje całkowicie
  • Odpowiedz
Tak wygląda większość kebabów w Warszawie i ludzie się nimi zachwycają. Przez 8 miesięcy pobytu ani razu nie trafiłem na dobrego, ciekawego kebaba, a punktów przerobiłem kilkanaście. Wszystkie polecane na zasadzie: „Jeszcze takiego nie jadłeś!”. Yhm…
  • Odpowiedz
@Victim: ciekawe czy ciapak byl by taki chetny i zadowolony gdyby op rzucił mu 17 ziko zamiast 20.No bo w koncu to tylko 3 ziko różnicy,po co robic inbe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: jak dwa lata temu w Łodzi pierwszy raz spróbowałem.mega rolki to byłem zachwycony że kebsik może być taki dobry ale ewidentnie się #!$%@?ł, na ogrodzie botanicznym kiedyś był spoko a ostatnio jadłem na rogu Grabiszyńskiej i Pereca Midway się nazywa lokal i za 24 złote dostajesz nabite bydle okolo 40 cm polecam
  • Odpowiedz