Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że wielu zaszczepionych błędnie uważa, że po szczepionce są mądrzejsi od osób niezaszczepionych. Szczepionka to nie lek na kompleksy i nie daje Wam pozwolenia do nieszanowania poglądów innych.

Druga rzecz, majstersztyk. Większość zauważa, że że lockdowny są bez sensu, ale zamiast obwiniać za nie rząd, obwinia niezaszczepionych.

Ładnie Wami manipulują.

#koronawirus
  • 34
@DonCruzo: kombinacja okna overtona i strategii władzy "dziel i rządź", jak dla mnie to ten cyrk się dopiero rozkręca i na jesieni będzie ładny #!$%@? i jeszcze większa pralnia mózgów.
Myślałem że ludzie to szybciej ukrócą, ale trwa ten cyrk już półtora roku i końca nie widać. Ludzie mają w dupie swoją wolność i prawa. Ważne że im sie socjal zgadza ¯\_(ツ)_/¯
Odnoszę wrażenie, że wielu zaszczepionych błędnie uważa, że po szczepionce są mądrzejsi od osób niezaszczepionych.


@DonCruzo: co xD
To właśnie antyszczepy są pierwsze do kiblowego researchu, dumnie propagują swój brak wiedzy na temat szczepionek, jakiegokolwiek wykształcenia medycznego czy też postowania gównomemów cały dzień na wykopie

wchodzisz o 3:30 na #koronawirus - pyk, Czarmandery walą konia
wchodzisz o 7:30 na #koronawirus - pyk, Czarmandery walą konia
wchodzisz o 13:30 na #koronawirus -
źródło: comment_1626176853fC1kivWDmUGqDVSzFMIMzE.jpg
nie daje Wam pozwolenia do nieszanowania poglądów innych


@DonCruzo: nawiazujac tylko do tego fragmentu. Ja sobie sam daje pozwolenie na szanowanie lub nieszanowanie pogladow czy osob kiedy uwazam to za stosowne. Szacunek dla pogladow ( czy osob) nie jest czyms co sie komukolwiek nalezy. Ani sie nie nalezy ani nie na tym polega wolnosc.
Kazdy ma prawo do swoich pogladow i do ich gloszenia. Tak samo jak ja mam prawo uwazac
@DonCruzo: Ja wierzę że szczepionki działają, sam jestem zaszczepiony.
Moim zdaniem powinno NIE BYĆ LOCKDOWNÓW i obostrzeń, zalecać i umożliwiać dezynfekcje rąk oraz naciskać na DOBROWLONE szczepienia.
No kurde proste kto chce zaszczepi się i przeżyje, kto nie ten ryzykuje. Można już dziś zakończyć pandemię
Odnoszę wrażenie, że wielu zaszczepionych błędnie uważa, że po szczepionce są mądrzejsi od osób niezaszczepionych.


@DonCruzo: w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie xD
@DonCruzo: Kiedy #!$%@? głupoty o szczepionkach i nazywasz to swoimi poglądami i żeby to szanować. Pierwszy raz w historii ludzkości, większość największych ośrodków naukowych na świecie pracowała nad szczepionką i cały czas wymieniali się, otwarcie informacjami. Szczepią się wszyscy lekarze, wszyscy ludzie mający do czynienia z medycyną, ale banda polaczków po złości nie będzie się szczepić, bo poczytali na forach od innych debili, że ludzie mają ciężkie powikłania.
@Niebadzlosiem >No kurde proste kto chce zaszczepi się i przeżyje, kto nie ten ryzykuje. Można już dziś zakończyć pandemię

To nie jest takie proste. Jest duża liczba ludzi którzy chcieliby i powinni się zaszczepić ale z różnych względów nie mogą. Tych chronią szczepienia innych. Do tego zbyt duża liczba chorych położy system opieki zdrowotnej. I będą umierać też ludzie z innymi chorobami. To samo z przestojami w produkcji transporcie itp.
Też bym
ciekawe, bo ja odnoszę wrażenie dokładnie odwrotne


@Marmite: nie widziałem jeszcze ludzi którzy chwalą się, że się nie zaszczepili albo wyzywają kogoś od szczepów, bo ktoś chciał się zaszczepić :P
@Marmite: myślę, że nie ma co gdybać. Każdy otacza się jakąś tam bańką i jestem w stanie wyobrazić sobie towarzystwo w których antyszczepy (nie mylić z niezaszczepionymi) są w większości, ale w towarzystwie w którym ja się obracam to raczej antyszczepy są grupą wyszydzaną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonCruzo:

Szczepionka to nie lek na kompleksy i nie daje Wam pozwolenia do nieszanowania poglądów innych.

Typie, czy ty właśnie jedną z najniebezpieczniejszych chorób w historii ludzkości, jeden z największych kryzysów w dziejach medycyny przyrownaleś do dyskusji o światopoglądach? xD
@WiesniakzPowolania: Mamy 3 wyjścia :P
a) lockdown by chronić ludzi po przeszczepach ale całe społeczeństwo ma przerąbne i sporo firm upadnie+ inflacja słowem każdy straci
b) zaryzykować/poświęcić osoby w grupie ryzyka które nie mogą się zasczepić + szurów i otworzyć wszystko
c) zmusić wszystkich do szczepienia co nie wypali i wszyscy się #!$%@?ą xd
Chyba B bym wybrał. Czy będzie lockdown i obostrzenia czy nie i tak mogą się zarazić tylko
@Niebadzlosiem tylko wiesz te szury co nie chcą się zaszczepić które zachorują nie będą zdychać z godnością-moje ciało,mój wybór, moja decyzja. Nie- pierwsze będą darły ryja że chcą do szpitala.
A już raz służby medyczne stanęły na krawędzi upadku. Ja bym zrobił przymus szczepień. Dzieci też w końcu nikt nie pyta czy chcą się szczepić i jakie mają zdanie w temacie. To ten sam poziom umysłowy.
A jak któryś się będzie opierał