Wpis z mikrobloga

Coś dla @dupa_karuzela i @Kanarynka narzekacie, że nie macie powodzenia u Chadów, a może warto zacząć od siebie?

U kobiet przegryw to tylko może być związany z wyglądem, bo znałem ładne dziewczyny lecz np z rozbitych rodzin i miały fobie społeczna a i tak znalazły bogatego faceta.

#rozowepaski
#rozowypasek
#blackpill
#zwiazki
#tinder
#badoo
#przegryw
#p0lka
#pieklokobiet
Kodzirasek - Coś dla @dupa_karuzela i @Kanarynka narzekacie, że nie macie powodzenia ...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: tak, niestety większość musi być cierpliwa. Ale to przede wszystkim w interesie kobiety jest leczenie się, a nie faceta zaciąganie swej panny na terapię. Dla mnie wchodzenie w relację z drugą osobą bez porządku we własnej głowie jest nie fair.
  • Odpowiedz
Miałem koleżankę co ciagle robiła afery z niczego nawet rzucała szklankami a jej chłopak wytrzymały bo sam zaproponował jej psychologa i poszli we dwójkę a jakby facet robił aferki lub marudził to różowa od razu by zerwała.


@Kodzirasek: Laska była pewnie atrakcyjna;) masz odpowiedź dlaczego z nią był XD
  • Odpowiedz
@Juvia: Może warto zaintersowac się duchowością jakaś medytacja i książki? Może tak być ze problem jest głęboki i wewnętrzny a człowiekowi się wydaje, że coś nie tak z wyglądem.Ja też kiedyś miałem dziwne problemy z wyglądem bo jeden dzień się sobie podobałem a drugi nie
  • Odpowiedz
@Juvia a jakieś próby poczucia swojego ciała? Ćwiczenia rozciągające etc. To problem typowo psychologiczny, ale może właśnie zbudowania jakiejś świadomości cielesności pod kątem czysto zdrowotnym/fizycznym, a nie wizualnym?
  • Odpowiedz
@Juvia: No jak złożony to tym bardziej być może wierzysz w każda myśl a myśli to tak naprawdę ilzuja i one nie są prawdą.Umysł może podsuwać Ci dużo myśli co do wyglądu a Ty im Wierzysz.Mi się wydaje , że nie sam wygląd jest tu problemem.Wygląd to może być tylko przykrywka żeby nie wejrzeć w swoje wnętrze takie zamiatanie pod dywan.

Widzę piszesz tylko o działaniu a może być tak,
  • Odpowiedz
@Juvia: Rozumiem, nie wiem kurde co Ci doradzić oprócz dobrej terapii. Samoleczenie nie ma zbyt sensu, a dbanie o komfort psychiczny powinno i tak być podparte pomocą specjalistyczną. Jeśli mogę spytać to ile masz lat i na jakie sfery życia (oprócz romantycznego) to u Ciebie wpływa? Wiem, że to zabrzmi cholernie głupio i naiwnie, ale ja w trudnym czasie starałam się myśleć o sobie na zasadzie takich przeciwieństw np. „jestem
  • Odpowiedz
Przegryw jak najbardziej dotyczy kobiet, ale nie tylko pod względem wyglądu


@Pheurosa: XDDDD zrobiłem eksperyment. Gruba baba 3/10, spocona, tłusta cera, brak zainteresowań i po filologii miała 600 spermiarzy w 2 tygodnie i 170 wiadomości na tinderku. Laska gra na levelu spacer, a zawsze gada że na nightmare.
  • Odpowiedz