Wpis z mikrobloga

Przegryw jak najbardziej dotyczy kobiet, ale nie tylko pod względem wyglądu. Sporym problemem jest brak umiejętności społecznych, zakompleksienie, wieczne marudzenie na rzeczywistość, już pomijając kwestie niezależne jak zdrowie, trudności rodzinne. Nikt nie chce nudnej marudy, tak jak nikt nie chcę nudnego marudy.

Na szczęście można się ogarnąć i nigdy nie jest za późno na poprawę poziomu swojego życia.
@purystkaod6bolesci: jednak ja bym powiedział, że nieco powyżej przeciętnej.....na tinderze to miałą by kilkaset par w godzine.

Przegryw jak najbardziej dotyczy kobiet,


@Pheurosa: ale bardzo małego promilu.

Nikt nie chce nudnej marudy, tak jak nikt nie chcę nudnego marudy.


@Pheurosa: ale róznica jest taka, że nudna marudna baba z łatwością znajdzie przelotny seks, a nudny marudny facet nie ¯\_(ツ)_/¯ Nie tylko związkami ludzie żyją
@Pralko-suszarka: wierzę, że wiele kobiet się samodzielnie w ten przegryw wprowadza poprzez brak docenienia swoich możliwości. Sama znam dziewczynę, no niezbyt urodziwą, ale niegłupią. Jej zmorą jest jednak podejście do samej siebie oraz do mężczyzn, a nie same faktory.
@Juvia: A myślałaś o innym specjaliście? Wiem, że to może zabrzmieć głupio, ale czy tag blackpill Ci jakkolwiek pomaga? W mojej życiowej historyjce pojawiały się tylko kompleksy związane z wiekiem dojrzewania, które mi jakoś naturalnie przeszły wraz z czasem, dbaniem o zdrowie, docenianiem od strony partnera, więc pisanie banałów raczej na nic by się nie zdało.

Warto zadbać o terapię, wyniszczasz sobie codzienność i utrudniasz uzyskanie satysfakcji. Nie warto, życie jest
@purystkaod6bolesci: @Mezomorfix: @Pheurosa: @Pralko-suszarka: @konopiapolska: @Juvia: @Blaskun: Miałem koleżankę co ciagle robiła afery z niczego nawet rzucała szklankami a jej chłopak wytrzymały bo sam zaproponował jej psychologa i poszli we dwójkę a jakby facet robił aferki lub marudził to różowa od razu by zerwała.

Nie okłamujemy się jeśli chodzi o związki i ogólnie relacje to różowe maja milion razy łatwiej.
Właśnie jak kobieta jest ładna i marudzi to facet i tak wytrzyma przecież.


@Kodzirasek: wytrzyma, ale to utrudnia dobrą relację. Znacznie prościej jest być z kimś, kto żyje zgodnie ze swoim ciałem, ideałami, jest ogólnie zadowolony z życia. O niebo lepiej jest mi w związku z facetem dążącym do celu, pozytywnym, a nie wiecznym marudą, a jemu z pewną swoich możliwości dziewczyną zamiast szarej myszki z kompleksami. Dbanie o swoje samopoczucie