Wpis z mikrobloga

#sterydy #trt #testosteron #mikrokoksy Czy ktoś z Was zauważył problemy z zasypianiem będąc na teściu? Od jakiegoś czasu jest dramat pod tym względem, potrafię 3 noce pod rząd położyć się o północy i zasnąć dopiero w okolicach 4 nad ranem. Ciśnienie w normie, estro na ostatnich badaniach trochę ponad normę (ostatnie badania 59 pg/ml, przy teściu 1083 ng/dl). Obecnie bije 25mg eod + 162,5ui hcg eod - estro powinno być ciut niżej, ale jeszcze nie robiłem badań. Wszelkie sleep welle i melatonine mogę sobie wsadzić głęboko do d--y, nie pomaga. Jakieś tipy oprócz wietrzenia sypialni, unikania przeglądania wykopu oraz odstawienia teścia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matteo_moravietzky: A kofeina w ciągu dnia? Może jakiś preworkout? Może za dużo godzin przed kompem lub telefonem co również może to zaburzać, może wysoki kortyzol, może deficyt? Musisz szukać powodu, na pewno coś jest na rzeczy. U mnie takie problemy ze snem pojawiają się przed zawodami na skrajnej redukcji używając trena, na samym teściu nigdy problemów nie miałem z zaśnięciem i żadna z osób które znam, a trochę kontaktów mam.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Spróbuj kawkę pić maksymalnie 8h przed położeniem się spać, nawet jeśli trening jest późno to idź na niego bez kawy,

Długo już te energetyki odstawione?
O której wstajesz z łóżka?
  • Odpowiedz
@Lewusx: Do deficytu mi dużo brakuje, kortyzol miałem podwyższony, ale nie potrafię go specjalnie zbić - od zawsze jestem strasznie „nerwowy”, ale raczej nie mam teraz wzmożonego stresu. Może zacznę znowu ashwe łykać.
  • Odpowiedz
faktycznie, zauważyłem ze problem jest nasilony w dni treningowe. Ale występuje tez ostatnio w zwykle dni.


@matteo_moravietzky: to prawdopodobnie jest Twoim problemem, a zaczęło się tak dziać też w dni nietreningowe bo coraz bardziej r---------a się cykl dobowy.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Ja bez sterydów, ale mam tak czasem jak późno zrobię cięższy trening, potem mam uczucie jakby mi było gorąco i organizm jest jeszcze kilka godzin pobudzony. Do tego dochodzą obecne temperatury, więc jak się położę to czuje się zmęczony, ale nie mogę zasnąć, jest mi gorąco i tak leżę w łóżku kilka godzin zanim zasnę.
Przestawiłem się i robię trening z 2-3h wcześniej i jest lepiej zdecydowanie
  • Odpowiedz