Wpis z mikrobloga

Profesor nieco przesadza


@Euro: tak, bo na polskich uczelniach znajdziesz prawdziwego profesora z dorobkiem i stopniem naukowym, miernoty ktore zarabiaja grosze bo nigdzie indziej ich nie chcieli, siedza na stolkach po kolesiostwie i znajomosciach. Albo jacys "profesorowie uczelni" bez naukowego stopnia ale popierali dobra partie i wladze uczelni na tyle dlugo ze sie dopchali do koryta i teraz kaza na siebie mowic profesorze.
Papiery z polskich uczelni sa gowno warte wlasnie
@Norbercikk
@Euro
@ruda_stuleja

Ja też do współpracowników pisze na Ty, do mojego managera z USA, nawet żartujemy razem, a pracuje w korpo 200 osób xD dodam że od niedawna mam 22 lata, więc dystans wiekowy też dość spory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle sam elon Musk czyli jeden z najbogatszych ludzi na świecie pewnie by się śmiał z przedłużania sobie przyrodzenia za pomocą jakichś tytułów naukowych xD
@SpawaczPolimeru: To prawda, studiowałam chwilę w polszy, potem z polszy uciekłam, znacznie luźniej i przyjaźniej, nikt takiego kija o bezsensowne rzeczy nie ma, stare dziady nie robią obleśnych żartów, nie trzeba każdego tytułować 20 tytułami. Ten kraj w ogóle jest nienormalny, ludzie przesiąknięci nienawiścią i wiecznie toczący swoje śmieszne ego-wojenki.