Wpis z mikrobloga

spytaj kogoś, kto studiował. Proste, niepisane reguły i tradycje to jasno określają.


@Bover:
Siebie mogę zapytać. I nie znajduję dla ciebie odpowiedzi niestety xD. Nie ma żadnej "tradycji". Pracownicy naukowi wykonują taką samą pracę jak wszyscy inni. To już dawno nie te czasy.
  • Odpowiedz
w UK do doktorów inżynierów mówiłem po imieniu nawet w mailach, bo jak to powiedzial szef wydzialu, my jako mlodzi studenci jestesmy dla nich jak przyszli koledzy z pracy i tak sie mamy wzajemnie traktowac.


@Tranzystor_IGBT: bo tam znaja swoja wartosc i wiedza ze mlokos po studiach nie bedzie natychmiast konkurencja gdzie w polsce juz w trakcie studiow jak jestes ogarniety to masz wiecej doswiadczenia niz pseudo profesor wiec wyzywaja sie
  • Odpowiedz
@SpawaczPolimeru: Całe studia na #pwr przeszedłem używając sformułowania "Dzień dobry Panie Profesorze/Pani Profesor" i nikt się nie pluł. Polecam.
...ale ogólnie dawanie #!$%@? o "witam" i "dzień dobry" jest silną oznaką bycia zakompleksionym zerem. Tfu.
  • Odpowiedz
Pracownicy naukowi wykonują taką samą pracę jak wszyscy inni.


@Flypho: I rozumiem ze jak idziesz do urzedu czy banku, albo jak przychodzi do ciebie hydraulik to mowisz mu "co tam Wladek", a nie witasz sie kulturalnie?
  • Odpowiedz
nie sądzę, sam byłbym niezadowolony gdyby ktoś do mnie tak wypisywał - szczególnie ktoś, kto walczy o wykształcenie wyższe


@GnijacyNissan: Sryższe nie wyższe, ostatnio pisałem tak do CEO który pewnie mógłby tego doktorka kupić taniej niż płaci za lunch i jakoś #!$%@? nikomu dupsko z żalu nie pękło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Akurat urodził się w 1969 ale zrobiłeś mi dzień xD


@SpawaczPolimeru:

Tak to już jest. Jeśli twoja nazwa użytkownika kończy się na "70", ludzie będą zakładać, że masz 51 lat. Ale jeśli jest to "69" to będą cię traktować jak obleśnego zboczonego nastolatka.

Podobnie ma się sprawa z "osiemdziesiątką ósemką". Znajomy wykopek ma nick z końcówką "88", bo w tamtym roku się urodził.

Teraz wszyscy myślą, że jest neonazistą. Jest za
  • Odpowiedz