Wpis z mikrobloga

Chciałbym zaczac inwestować w siebie, mam tyle pomysłów na biznes albo planów na przyszłość, a nie potrafię się za nic zabrać. Jestem leniwy, a z drugiej strony nie chce przegrać życia i pracować za 4/5k do końca życia. Polecacie jakieś książki, podcasty itd które zmotywowały by mnie do podjęcia jakieś walki? Najchętniej poszedłbym w testera, albo coś związanego z it.

Potrzebuje motywacji i kopniaka żeby ogarnąć się i zaczac coś robić w życiu.
#it #ksiazki #programowanie #testowanieoprogramowania #podcast
  • 23
@Atreyu: @asdfghjkl: w sumie macie racje, ale strasznie ciężko mi się zmotywować, bo jednego dnia chce pracować na spokojnie na etacie a drugiego iść na studia na elektrotechnikę, a trzeciego dnia założyć katering dietetyczny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chciałbym mieć takiego słomianego zapału do wszystkiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavierDaY: Jak wyżej spalisz mnóstwo czasu na słuchanie a nic z tym nie zrobisz. Ale jak chcesz np jakiś biznes w IT otwierać to polecam podcast "Biznes w IT" a o własnej firmie to "mała wielka firma"


@JavierDaY: wez zeszyt, ołówek, nóz i jedź w europe na miesiąc - stopem, busami, bez planu. Zobacz co robią ludzie, jak robią, popracuj dzień/dwa na wioskach we Francji,Niemczech czy Hiszpanii. Wszystko zapisuj, korzystaj jak najmniej z internetu, a z telefonu tylko po to by robić zdjęcia :) Po miesiącu wrócisz i momentalnie będziesz wiedział co chcesz robić :)
@rentiever: Trzy osoby. Jedna import/export z Chin na cały świat (ale głównie PL), druga architektura i projektowanie przestrzenne. I ostatnia import aut + malutki foodtruck. Największe doświadczenie w tym ma ta dziewczyna, co założyła firmę import/export - z chęcią Cię z nią skontaktuje jak chcesz, jest dość inspirująca :)