Wpis z mikrobloga

Stworzenie żeńskiego profilu 3/10 dało mi zmianę perspektywy. Skala spermiarstwa jest NIEWYOBRAŻALNA.

W opisach faceci dosłownie żonglują #!$%@?. Piszą o swojej pracy, firmach, studiach i zainteresowaniach. Moja Marlena zlewa to ciepłym moczem - jej opis "winko i oliwki" wystarcza do pozyskania spermiarzy w ilościach hurtowych.

Programista z własną firmą i ryjem 6/10 spermi do mojej spoconej Marleny po politologii + winko & netflix XD
GDZIE JA #!$%@? ŻYJE XDDD

k0biety - nie dziwię się, że jesteście takim roszczeniowym gównem XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swiety_spokoj - Stworzenie żeńskiego profilu 3/10 dało mi zmianę perspektywy. Skala s...

źródło: comment_1625209073VIQvQd0oxKoZNIVOac94CF.jpg

Pobierz
  • 51
@swiety_spokoj Dziś dziewczyna nawet jak będzie miała wygląd trolla i zero zainteresowań połączone z brakiem elementarnej wiedzy i tak znajdzie chętnych spermiarzy, jedynym "problemem" jest to czy dani panowie podpasują "królowej".

Nie pierwszy taki eksperyment społeczny to potwierdza.

Nie dziwi zatem że kobiety nie potrafią/nie chcą dostrzeć że mają w życiu łatwiej, nigdy nie zrozumieją perspektywy przegrywa bo nie mają szansy by jej doświadczyć. One myślą że tak jak u nich zawsze
Programista z własną firmą


@swiety_spokoj: czyli przedstawiciel stereotypowo najbardziej upośledzonej społecznie grupy. Ten ryj 6/10 w jakiej skali? Takie 6/10 jak tamten pan motorniczy? Piszesz zadziwiony jakbyś o jakimś chadzie wspominał, a wrzucasz jakiegoś nerda

Te żonglowanie #!$%@? to ma być ten normicki opis o rowerze basenie i serialu? Z tymi cringe hasztagami #schludny? xD
Nie pierwszy taki eksperyment społeczny to potwierdza.


@DonTadeo: XDDD

Zawsze mnie to bawi. Poważne eksperymenty społeczne na aplikacjach do ruchania, gdzie kobiety stanowią zdecydowaną mniejszość, zaś zdecydowana większość przesiadujących tam mężczyzn to frustraci seksualni którzy nie są w stanie nawiązać żadnej znajomości in real. Sirius experiment XD

A tymczasem dookoła ludzie żyją normlanie, spotykają się, rozchodzą, żenią itd.
Nie ma to jak wyrabiać sobie wyobrażenie na świat za pośrednictwem #!$%@? tindera
@DonTadeo: Jak miał się nie zmienić na gorsze, jak w tym czasie na rynek wchodziły roczniki niżu demograficznego. Coraz mniejszy strumień młodych kobiet był natychmiast wchłaniany przez rynek złożony ze starszych facetów, a ich rówieśnicy wchodzili do puli samotnych kawalerów. Teraz o cieniutki strumień kobiet z roczników wczesnych dwutysięcznych konkuruje cała nadmiarowa pula kawalerów urodzonych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych i ich rówieśników. W rezultacie na skutek prawa popytu i podaży rosła