Wpis z mikrobloga

Stworzenie żeńskiego profilu 3/10 dało mi zmianę perspektywy. Skala spermiarstwa jest NIEWYOBRAŻALNA.

W opisach faceci dosłownie żonglują #!$%@?. Piszą o swojej pracy, firmach, studiach i zainteresowaniach. Moja Marlena zlewa to ciepłym moczem - jej opis "winko i oliwki" wystarcza do pozyskania spermiarzy w ilościach hurtowych.

Programista z własną firmą i ryjem 6/10 spermi do mojej spoconej Marleny po politologii + winko & netflix XD
GDZIE JA #!$%@? ŻYJE XDDD

k0biety - nie dziwię się, że jesteście takim roszczeniowym gównem XD

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swiety_spokoj - Stworzenie żeńskiego profilu 3/10 dało mi zmianę perspektywy. Skala s...

źródło: comment_1625209073VIQvQd0oxKoZNIVOac94CF.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiety_spokoj:
Tyle, ze wlasnie spermiarze nic nie popsuli, tylko zwiekszyli szanse normalnym facetom. Jesli odwrocimy role to spermiarz jest wybrakowanym towarem, gdzie porzadny facet bez trudu sie przebije. Zadnym chadem nie jestem, a dzieki zwyklej meskiej bajerce zamiast pajacowania i komplementowania umawialem sie z dziesiatkami niezlych dziewczyn.
  • Odpowiedz
@pi73r: Nie no, jasne, anegdotyczne historie o doświadczeniach twoich i twoich znajomych są oczywiście bardziej wiarygodne od badań na które się powołuję i dlatego właśnie piszę głupoty XDDD

A żeby się przekonać jak to naprawdę wygląda w szerszym ujęciu wystarczy wyjął głowę z tyłka:

https://cyfrowa.rp.pl/biznes/42362-co-piaty-student-korzysta-z-tindera-dramatycznie-slaba-skutecznosc?doing_wp_cron=1625246751.4121110439300537109375
  • Odpowiedz
W dodatku trendy rosną. Druga sprawa, że jest tam sporo chadów i gadanie że same spierdoksy i frustraci to jakieś nieporozumienie.


@swiety_spokoj: Nie, to nie jest nieporozumienie. Sam piszesz że 90% mężczyzn którzy tam siedzą nie ma tam zupełnie czego szukać, jak więc ich nazwać jak nie frustratami skoro tam siedzą? Na tinderze faktycznie radzi sobie te 10% samców którzy świetnie sobie radzą również bez tindera. Oprócz nich radzą sobie
  • Odpowiedz
k0biety - nie dziwię się, że jesteście takim roszczeniowym gównem XD


@swiety_spokoj: Oj tak tak przyklaskuj dalej #!$%@?, następny #!$%@? pionek, który przyklaskuje ludziom wykorzystującym choroby psychiczne
Czy wy się nad czymkolwiek zastanawiacie?
  • Odpowiedz
@wiatrodewsi:
Ty dzbanie xD
Nie dosc, ze to artykul z 2019 i nie ma samych badan to zostaly one przeprowadzone w Norwegii, gdzie juz po razy piaty powtarzam, ze tinder w Polsce ma zupelnie inna specyfike niz w krajach "zachodu".
Jakby nie patrzec tinder ulatwia poszukiwania pary. A to, ze ktos jest #!$%@? na zywo to bedzie #!$%@? na tinderze to chyba wiadomo i nie ma co zwalac na apke.
  • Odpowiedz
@pi73r: I co, masz więcej znajomych niż te 700 osób? XD To jest właśnie grupa reprezentatywna, bo z tindera korzysta najwięcej osób z przedziału 18-24 i to tych mieszkających w średnich i dużych miastach, ergo - studentów właśnie. Że tinder w Polsce ma inną specyfikę niż w krajach zachodu to oczywisty fakt: w krajach zachodu ludzie są zdecydowanie mniej pruderyjni i otwarci niż w kołtuńskiej, katolickiej Polsce, więc tam szanse
  • Odpowiedz