Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@Deska_o0: No fajnie, nawet po części się zgadzam (choć według mnie obie rzeczy mają wpływ, a proporcja u różnych osób jest inna), ale jak to tłumaczy, że ten tag to same toksyczne wypowiedzi? Już #!$%@?ąc od tego, że wystarczy wejść na tagi polityczne, żeby się przekonać, że przy nich tag przegryw to klub kulturalnie dyskutujących dżentelmenów.
  • Odpowiedz
@WalesakEuropejski:

@ChadMessiah: Idealne podsumowanie tego dlaczego przegryw będzie przegrywem.

Na wszystkie wymienione atuty masz wpływ, ale przecież OPowi się poszczęściło. Urodził się z autem i gadaną xD

Akurat jak się urodziłeś w ciężko dysfunkcyjnej i biednej rodzinie, w dorosłość wchodzisz z totalnie #!$%@? softem którego naprawienie to parę lat pracy po terapiach (zawsze lepszy pomysł niż użalanie się na wykopie), pochodzisz z małej miejscowości gdzie na serio bywa
  • Odpowiedz
jak to tłumaczy, że ten tag to same toksyczne wypowiedzi?


@Mlody_jeczmien: czekam na screena z innymi, póki co wrzucane potwierdzają moje słowa

Już #!$%@?ąc od tego, że wystarczy wejść na tagi polityczne, żeby się przekonać, że przy nich tag przegryw to klub kulturalnie dyskutujących
  • Odpowiedz
Już od najmłodszych lat widziałem, jak dziewczyny chodziły z tymi ładniejszymi chłopakami, a nie okularnikami, z trądzikiem, którzy nawet dobrze sie uczyli i mieli fajny charakter


@Decode: a ile wtedy zarabiali i gdzie pracowali? Weż się nie ośmieszaj. Lata szkolne, to chyba logiczne, że dziewczyny chcą przystojnych chłopaków, a chłopcy ładne dziewczyny, tak było jest i będzie. Ale też tak nie jest tak zawsze, bo i przeciętniaki mieli i nadal mają.

Teraz mieszkam w bloku i tutaj duzo takich par mieszka, nic sie nie zmienilo. Oni zbytnio pieniążków nie mają, jak ty to
  • Odpowiedz
ja rozmawiałem z kobietami na wykopie i w realu i każda mówi o charakterze oraz właśnie aby wyjść z domu zobaczyć że nie tylko ładni mają dziewczyny. I każda mówi też że przegrywy muszą iść na terapię


@przegro_pisarz: no i mają racje, jak większość przegrywów #!$%@? farmazony, że nie ma dziewczyny bo nie ma sylwetki Ronaldo czy ma poniżej 180cm. To się powinno leczyć.

Naprawdę część przegrywów ma już tak
  • Odpowiedz
@flaa:
Czym tu kogolwiek rozjuszył?
8/10 z mordy(solidna topka genetyczna), socjal jest (przyjaciele), hajs jest (firma i chyba wykształcenie jakieś), wykupiony gold i gość sobie #!$%@? mimo 173cm. Myślę że jego wyniki może nieco zweryfikować IRL, jako manleta czeka go jednak trochę rozczarowań....

Tyle. Ma gość mordę, ma gość matche (na goldzie :D). Wałkowane na świętych tagach do porzygu.
  • Odpowiedz
póki co wrzucane potwierdzają moje słowa


@Deska_o0: W jaki sposób ten screen potwierdza twoje słowa? Bo według mnie im przeczy. Wystarczy jeden przykład, żeby zaprzeczyć tezie, że toksyczność to jedyne co jest na tagu.

a u was murzynow biją nie jest argumentem na który zamierzam
  • Odpowiedz
No ale według ciebie jakaś juleczka to by wolała jak już pisałem robola za 2500 netto niż jakiegoś gościa, co zarabia ponad 10k netto, bo nie ma 180cm czy jest gruby i ma zakola.


@technojezus: Znam kilku gości co zarabiają grubo ponad 10k i nic im to nie daje na polu relacji damsko-męskich, znam typowego sebe, kuriera w DPD co nigdy problemu z dziewczynami nie miał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Inzynier_Hydraulik: Wnioskując z tych wysrywów to przecież tam się nic takiego nie dzieje. Jak ktoś nie chce być oceniany po wyglądzie to nie musi dodawać zdjęcia. Jak komuś się nie podoba opis jakiejś karyny, co od faceta oczekuje wszystkiego, a od siebie daje sp*erdolenie i ewentualnie bombelka no to przesuwasz bodajże w lewo, że nie jesteś zainteresowany. No faktycznie trudne w obsłudze. Zresztą sama sobie ostatnio grałam w prostytutko-pokemony (big
  • Odpowiedz
@WalesakEuropejski: Dokładnie, każdy jest kowalem własnego losu, taki Pan Andrzej, który obsługuję u mnie dział sprzedaży stwierdził, że fajnie byłoby mieć stwardnienie rozsiane i na całe szczęście jego marzenie się spełniło. Od najmłodszych lat kłopoty z poruszaniem się, gnębienie, brak kumpli bo nikt się nie chciał nim zająć, rodziców już dawno nie ma i nie odziedziczył nawet złotówki, a wykształcenie niższe. Tak jak mówisz, wszyscy jesteśmy równi :)
  • Odpowiedz
i mają racje, jak większość przegrywów #!$%@? farmazony, że nie ma dziewczyny bo nie ma sylwetki Ronaldo czy ma poniżej 180cm. To się powinno leczyć.


@technojezus: ja żałuję tylko,że kobiety nie mówią wprost jaki trzeba mieć charakter mi na szczęście była powiedziała i zamierzam to leczyć bo też zdiagnozowała u mnie psychopatie i choroby psychiczne,tylko nwm ile zajmie leczenie tego wszystkiego i jakie koszty będą. Ale myślę że zgłoszenie się
  • Odpowiedz
@ChadMessiah: ja podałem Twój przykład, zdrowego jak domniemam chłopa który nie potrafi wziąć życia w swoje ręce. Nie wiem co do tego ma ktoś kto urodził się nieuleczalnie chory i faktycznie nie może zmienić swojego stanu ale widzę, że musiałeś podać ten przykład bo nie jesteś w stanie spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że to gdzie się teraz znajdujesz jest wyłącznie efektem twoich działań lub ich braków.
  • Odpowiedz
W ogóle masz pomysł jak innych zmusić na badania?


@przegro_pisarz:
Weź Ty się mistrzu może za ogarnięcie własnego #!$%@? zanim się za zbawianie świata zabierzesz. W dupie jak na razie byłeś, jeszcze mniej widziałeś, a będziesz tu jakieś prawdy objawione głosić jak to terapia (jaka? Behawioralna, DDA, uzależnień?) Cię uleczy. Sam nie byłeś, lepiej, sam nawet nie masz żadnej diagnozy, nie licząc tej od różowego który Cie odpalił, a się
  • Odpowiedz