Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@Kodzirasek:
Lepiej/gorzej, dla mnie lepiej, w domu dysfunkcyjnie motzno. Niektórym moze bedzie gorzej, NWM. Mieszkanie samemu, na pelnej samodzielnosci to zawsze lepiej niz gorzej. Bylem bardziej zdeterminowany do leczenia widzac jak moje #!$%@? wplywa na moja sytuacje finansowa.
  • Odpowiedz
potrzebne źródło takiej wypowiedzi, reszty nie czytam bo pewnie też urojenia

No chyba że nie odróżniasz psychoterapii od użalania się na wykopie


@Deska_o0: a nie umiesz wpisać w google? Pierwszy lepszy artykuł, chociażby w wikipedii w haśle terapia psychodynamiczna masz info na ten temat. Nie masz podstawowej wiedzy. A że reszty nie czytasz to mnie nie dziwi - jakbyś przeczytał ze zrozumieniem co piszę to zauważyłbyś, że od samego początku mówię
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: miałeś mi wskazać gdzie napisałem to co sobie uroiles a propo terapii, a nie walić ścianę tekstu nie na temat próbując się dowartościować, jak wspomniałem próbujesz zrównać to co pisałem o wykopie z terapią,ale czekam na kolejne fikołki
  • Odpowiedz
miałeś mi wskazać gdzie napisałem to co sobie uroiles a propo terapii, a nie walić ścianę tekstu nie na temat próbując się dowartościować, jak wspomniałem próbujesz zrównać to co pisałem o wykopie z terapią,ale czekam na kolejne fikołki


@Deska_o0: przecież to ty teraz robisz fikołek - gdy napisałem o terapii to napisałeś, że wg ciebie "nie warto skupiać się na rzeczach na które nie miało się wpływu" (a takie skupienie jest
  • Odpowiedz