Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
Słowa typu"zawsze" i "jedyne" to właśnie generalizowanie.


@Mlody_jeczmien: czytanie wybiórcze w formie było tam "od zawsze" określające jak świat działa, oraz "jedyne" obrazujące obraz tagu, prosiłem o screena który by temu przeczył ale się nie doczekam bo jest niemożliwy do zrobienia

wystarczyło by kilka wizyt na terapii i od razu by większość kobiet ich chciała


@przegro_pisarz: większość to może i nie ale byłaby to już na tyle duża grupa że
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czemu nie większość? Dla kobiet jest najważniejszy charakter a jak dzięki terapii będzie się miało taki jaki odpowiada kobietom to będzie można w nich wybierać. Faceci patrzą na wygląd a kobiety na charakter.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: jednak faktem jest że bardzo wiele kobiet wybiera faceta po stanie konta, przeważnie są to plastiki po x operacjach które je oszpeciły wmoich oczach ale zauważyłem że to ideał piękna dla wielu przegrywow
  • Odpowiedz
jednak faktem jest że bardzo wiele kobiet wybiera faceta po stanie konta, przeważnie są to plastiki ale zauważyłem że to ideał piękna dla wielu przegrywow


@Deska_o0: z tym kontem to bredzisz bo jakiej kobiety się nie spyta to mówi o charakterze.A możliwe że ideał dla przegrywów, ja jestem normikiem i dla mnie jest najważniejsze aby kobieta chciała mieć kontakt ze mną.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: jak wspomniałem pisałem o plastikach którym nie przeszkadza że za rejs po rajskich wyspach będzie musiała skakać wieczorem po emerycie

Myślenie wybiórcze, bardzo płytkie.


@Mlody_jeczmien: jesteś w stanie spreparować (bo zrobić nie jesteś) tego screena czy nadal odplywasz w urojenia?
  • Odpowiedz
bo Tobie się poszczęściło. Nie każdy ma firmę, auto, gadane czy nawet restaurację/bar w okolicy


@ChadMessiah: Idealne podsumowanie tego dlaczego przegryw będzie przegrywem.
Na wszystkie wymienione atuty masz wpływ, ale przecież OPowi się poszczęściło. Urodził się z autem i gadaną xD
  • Odpowiedz
xDDDD wy przegrywy to naprawdę jesteście upośledzeni i to w stopniu znacznym.

Albo twarz, albo wzrost, albo ciało wysportowane, albo dobrze płatna praca.


@technojezus: jedynym uposledzonym to jestes tu ty skoro nawet nie wiesz, ze to są istotne elementy w tzw. randkowaniu¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Inzynier_Hydraulik: Typie, co przekłamujesz, kupiłeś sobie tinder gold. 80% uźytkowników tindera to faceci a ludzie, którzy płacą są prioretyzowani przez algorytm. Mam tinder plus od stycznia i mam tyle samo par co ty. Gdybym wybulił te poł kafla za tinder gold to już dawno bym był tak rozchwytywany.
  • Odpowiedz
Napisałeś, że JEDYNE co ludzie robią na tym tagu to toksyczne zachowanie. Wytłumacz co było toksycznego na screenie?


@Mlody_jeczmien: już tłumaczę:
Sugerowanie że ktoś został pokarany przez los i przez to jest przegrywem a nie przez swoje zachowanie, jest toksyczne a zwalanie własnej winy na "siły wyższe" jest najgorszym co można komuś powiedzieć ponieważ sugeruje że nic z tym nie można zrobić a to nie jest prawdą tylko forma usprawiedliwienia własnych
  • Odpowiedz