Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Pobierz Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...
źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg
  • 186
Słowa typu"zawsze" i "jedyne" to właśnie generalizowanie.


@Mlody_jeczmien: czytanie wybiórcze w formie było tam "od zawsze" określające jak świat działa, oraz "jedyne" obrazujące obraz tagu, prosiłem o screena który by temu przeczył ale się nie doczekam bo jest niemożliwy do zrobienia

wystarczyło by kilka wizyt na terapii i od razu by większość kobiet ich chciała


@przegro_pisarz: większość to może i nie ale byłaby to już na tyle duża grupa że
@przegro_pisarz: jednak faktem jest że bardzo wiele kobiet wybiera faceta po stanie konta, przeważnie są to plastiki po x operacjach które je oszpeciły wmoich oczach ale zauważyłem że to ideał piękna dla wielu przegrywow
jednak faktem jest że bardzo wiele kobiet wybiera faceta po stanie konta, przeważnie są to plastiki ale zauważyłem że to ideał piękna dla wielu przegrywow


@Deska_o0: z tym kontem to bredzisz bo jakiej kobiety się nie spyta to mówi o charakterze.A możliwe że ideał dla przegrywów, ja jestem normikiem i dla mnie jest najważniejsze aby kobieta chciała mieć kontakt ze mną.
@przegro_pisarz: jak wspomniałem pisałem o plastikach którym nie przeszkadza że za rejs po rajskich wyspach będzie musiała skakać wieczorem po emerycie

Myślenie wybiórcze, bardzo płytkie.


@Mlody_jeczmien: jesteś w stanie spreparować (bo zrobić nie jesteś) tego screena czy nadal odplywasz w urojenia?
@Inzynier_Hydraulik: Typie, co przekłamujesz, kupiłeś sobie tinder gold. 80% uźytkowników tindera to faceci a ludzie, którzy płacą są prioretyzowani przez algorytm. Mam tinder plus od stycznia i mam tyle samo par co ty. Gdybym wybulił te poł kafla za tinder gold to już dawno bym był tak rozchwytywany.
Napisałeś, że JEDYNE co ludzie robią na tym tagu to toksyczne zachowanie. Wytłumacz co było toksycznego na screenie?


@Mlody_jeczmien: już tłumaczę:
Sugerowanie że ktoś został pokarany przez los i przez to jest przegrywem a nie przez swoje zachowanie, jest toksyczne a zwalanie własnej winy na "siły wyższe" jest najgorszym co można komuś powiedzieć ponieważ sugeruje że nic z tym nie można zrobić a to nie jest prawdą tylko forma usprawiedliwienia własnych