Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
@Pralko-suszarka: a nie wiem nie wiem żadna kobieta nie chce kontaktu w realu ze mną przez mój charakter
@Makak87: ja powtarzam co inni piszą tylko pscyholozki w Polsce też średnie są bo byłem u 2 i nic mi nie wykryły co gorsza mówiły że nie jestem psychopatą to postanowiłem że się zapisze w oddziale psychiatrycznym na badania
@Makak87: ja powtarzam co inni piszą tylko pscyholozki w Polsce też średnie są bo byłem u 2 i nic mi nie wykryły co gorsza mówiły że nie jestem psychopatą to postanowiłem że się zapisze w oddziale psychiatrycznym na badania


@przegro_pisarz:
No to się zapisz, zdiagnozuj się, skończ jakąś terapię, przełóż to na życie i wtedy tu wróć sypać dobrymi radami na temat psychologów, kontaktów międzyludzkich, wychodzeniu z przegrywu i psychiatrii
@Makak87: a jakby nic nie wykryli? Jednocześnie normiki mi mówiły że się nie zmienię to nwm czy będę zdrowy. Narazie u mnie jest lipa bo powiedziano mi że nie jestem psychopatą,narazie mam nadzieję że psychiatrzy wykryją u mnie wszystko i wyleczą
W jaki sposób ten screen potwierdza twoje słowa? Bo według mnie im przeczy.


@Mlody_jeczmien: ładny fikołek, post wcześniej pisałeś:

nawet po części się zgadzam

Ale idźmy dalej

Wystarczy jeden przykład, żeby zaprzeczyć tezie, że toksyczność to jedyne co jest na tagu.


@Mlody_jeczmien: nadal na niego czekam

W każdym razie życie to wypadkowa wielu zmiennych, nie wszystko widać na pierwszy rzut oka (inteligencja, typ układu nerwowego, osobowość) i one też mają
@przegro_pisarz:
Pójdziesz do psychiatry to się dowiesz. Bedziesz mieć diagnozę, zaczniesz terapię, skończysz, przełożysz na życie, dojdziesz do jakichś mniej lub bardziej ciekawych wniosków i wtedy tu wrócisz żeby dawać rady/terapeutyzować/diagnozować. Przymusowo rzecz jasna. Na chwilę obecną STFU w temacie.
@WalesakEuropejski: Ale ja nie mam kłopotu z życiem :D Wstawiłem screena z swojego Tindera, żeby przytemperować OPa z jego wyższością i pokazać, że nie każdy może spodziewać się takich rezultatów jak on, niektórzy serio mają na tym polu przesrane i miłego słówka na vipoku średnio cokolwiek wniosą. Także tu musiało zajść nieporozumienie, nie było tematu, miłego Miras
Pójdziesz do psychiatry to się dowiesz


@Makak87: byłem i się dowiedziałem

Bedziesz mieć diagnozę, zaczniesz terapię, skończysz, przełożysz na życie, dojdziesz do jakichś mniej lub bardziej ciekawych wniosków i wtedy tu wrócisz żeby dawać rady/terapeutyzować/diagnozować.


@Makak87: dawanie rad (slusznych) to nie diagnozowanie a po prostu dawanie rad

Na chwilę obecną STFU w temacie.


@Makak87: bo pan przegryw poczuł się urażony zwróceniem uwagi że to on jest największym problemem? xD
W sensie że takiego


@Flutter_M_Shydale: nie, najpierw warto zacząć od wizyty u psychologa i wspólnie z nim wykombinować co dalej, jeżeli podryw jest dla kogoś szczytem marzeń to i tak powinien zacząć od ogarnięcia siebie a nie od płacenia szarlatanom
@Makak87: byłem i się dowiedziałem


@Deska_o0:
Też byłem i też się dowiedziałem więc widzę jak ktoś farmazon sprzedaje nie mając pojęcia o czym pisze.

@Makak87: dawanie rad (slusznych) to nie diagnozowanie a po prostu dawanie rad


Tutaj masz te jego rady:
Ale myślę że zgłoszenie się na pobliski oddział psychiatryczny na badania będzie dobrą opcją tylko dopiero co staż zacząłem to głupio iść na tydzień na badania. W ogóle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Inzynier_Hydraulik: ustawiłem tindera na Tokio i Japonki to niebo a Ziemia w porównaniu z p0lkami. Kilkadziesiąt nałapałem () zawsze załamuje mnie jednak ta odległość - 8,5k km ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale mam hajsy odłożone na wyjazd i przynajmniej wiem, że nie będę się tam nudził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tamagotchi - @Inzynier_Hydraulik: ustawiłem tindera na Tokio i Japonki to niebo a Zie...

źródło: comment_1625156750blA2KKwoTLmY1aC4fspqgc.jpg

Pobierz