Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@RHarryH:
Na razie pomatchował i się cieszy jak szczerbaty do sucharów. Przed nim jeszcze kilka pierwszych randek bez ciągu dalszego, z racji wzrostu właśnie. Niemniej z mordą 8/10, nawet w tym tinderowym ścieku, OP powinien dać se jakoś radę.
  • Odpowiedz
adny fikołek, post wcześniej pisałeś:

nawet po części się zgadzam


@Deska_o0: Chodziło mi o komentarz, na który odpisałem. Zgadzam się, że można być przegrywem przez własne zachowanie a w zasadzie to w każdym wypadku ma to mniejszy lub większy wpływ.

nadal na
  • Odpowiedz
Dostałeś. Kolejnego nie będę szukał.


@Mlody_jeczmien: ale wypisałem ci lopatologicznie dlaczego jest on jak najbardziej toksyczny

Nigdzie nie napisałem, że się nie liczą. To nie wyklucza roli innych
  • Odpowiedz
@mgagarin: Japonia jest moim marzeniem od przynajmniej 20 lat.
Japoneczki są tutaj jedynie miłym, choć ostatnio dość istotnym, dopełnieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to, że warto tam się wybrać, to mogę stwierdzić z góry. W kontekście turystyki seksualnej - nie jestem pewien. Ale sądząc po wszelkich informacjach, na które trafiłem, jestem dobrej myśli ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@mgagarin: często słyszę ten argument. Nikt nikomu ani nie każe pracować w japońskiej firmie, oni tego nie sprawdzają ( ͡º ͜ʖ͡º) W wyjątkowo komfortowej sytuacji są ci, którzy pracują zdalnie. Moim marzeniem jest tam zamieszkać na stałe, problemem są tu koszty utrzymania i otrzymanie prawa do stałego pobytu.
  • Odpowiedz
@mgagarin: nie wiem, czy zrozumiałem to zdanie ;d Japonia tania nie jest, owszem, ale ceny nie są zatrważające. Dla Polaków, którzy są przyzwyczajeni do nieproporcjonalnie, jak na nasze zarobki, wysokich cen, nie będą czymś strasznym. Najdroższy jest tam nocleg, transport no i branża usługowa. Przy okazji polecam ten filmik:
  • Odpowiedz
@tamagotchi: No w sumie to u nas inflacja tak #!$%@?ła, że zbliżyliśmy się do Japończyków z cenami - racja. Patrzyłem przez pryzmat researchu, który robiłem jeszcze zanim u nas ceny #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mgagarin: u nas ceny jak na zachodzie EU są od dawna. Często wręcz w takich Niemczech jest dużo taniej... Często widziałem na głównej porównanie cen tych samych produktów tych samych sklepów w Niemczech i w Polsce i normą było, że u nas jest drożej. Czy to o żywność chodzi czy o elektronikę. To Polaków się właśnie doi mimo że średnio zarabiają ułamek tego, co zarabia Niemiec ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mgagarin:

zbliżyliśmy się do Japończyków z cenami

Czyli plan Leszke w końcu się ziścił, mamy w Polsce drugą Japonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest i druga strona medalu - Japonia wymiera, a tamtejszy rząd od dawna desperacko stara się cokolwiek z tym zrobić. Nie uda się. Ale dzięki temu może być łatwiej dostać tam pracę i prawo pobytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hamuj_sie_hamuj_sie: strasznie uogólnienie nie mające żadnego pokrycia w faktach ;d W ogóle wrzucanie wszystkich osób danej płci do jednego worka to jest, bardzo łagodnie mówiąc, "xD". Równie dobrze można takie stwierdzenie rozszerzyć na ogół wszystkich.

No ale to norma u ludzi. Mają uporczywą tendencję do patrzenia na świat jedynie przez pryzmat swojej osoby.
  • Odpowiedz
To jest bzdura. Dla kobiet charakter NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. Możesz być gwałcicielem, mordercą, złodziejem, damskim bokserem, ale jeżeli jesteś przystojny, to nie ma to żadnego znaczenia


@hamuj_sie_hamuj_sie: ja jestem gwałciłem,stalkerem, alkoholikiem, chorym psychicznie, psychopatą i żadna mnie nie chce
  • Odpowiedz