Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31 here. Prowadzę firmę (małą) - rzuciłem pracę w korpo aby spełnić się zawodowo i uwielbiam spędzać czas aktywnie nie jestem najwyższy bo tylko 173cm. Ale #!$%@? spierdokxy weźcie się w garść - 4 randki na mieście żadna z mojej inicjatywy, karinki odsiane i wszystkie kobiety które spotkałem są normalne, każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.

Te wasze wysrywy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nawet nie będąc giga chadem konkurencji brak.

I nie chce was oceniać - ale jak macie szczere ale #!$%@? serio szczere pytania to walcie jak do ziomka to chętnie pomogę bo miesiąc temu byłem w życiowym szambie i gdyby nie moi przyjaciele pewnie dalej bym tam tkwił.

Pozdrawiam serdecznie
Inzynier_Hydraulik - #tinder #zwiazki

Minął tydzień od kiedy założyłem konto. Lvl 31...

źródło: comment_1625126086LTAKt8euf0mHmH5cf47IaA.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
przegrywy to mają od zawsze pretensje że przez ich brzydki wygląd żadna nie chce poznać ich toksycznego charakteru i zobaczyć że wygląd to ich najmniejszy problem xD


@Deska_o0: a wystarczyło by kilka wizyt na terapii i od razu by większość kobiet ich chciała
  • Odpowiedz
Wygląd 8/10


@Inzynier_Hydraulik: 8/10 to już prawie model, ktoś bardzo atrakcyjny. Jestem od ciebie trochę starszy i to co piszesz to pasowałoby do sympatii kilkanaście lat temu gdzie przeciętny Miras mógł się umawiać z dziewczynami, teraz przeciętniak nie ma co na tinderze szukać, jak jest zdesperowany to może na badoo wejść szukać samotnej mamy(sam się zdziwiłem jak tam patrzyłem 2 lata temu - jestem teraz w okolicy gdzie nie ma dużych
  • Odpowiedz
@Inzynier_Hydraulik: +1, w sumie kiedyś nie obracałem się wśród wielu dziewczyn a teraz nie potrzebuje tindera. Oczywiście nie wszystko zależy od waszego podejścia do dziewczyn ale no wystarczy tez sie PORZĄDNIE UBRAĆ i ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIA. No i najważniejsze ZACZNIJCIE NORMALNIE ROZMAWIAĆ Z DZIEWCZYNAMI A NIE WALIĆ TEKSTY O SEKSIE, ORALU ETC. JESLI DZIEWCZYNA BEDZIE CHCIALA O TYM ROZMAWIAC TO SAMA WRZUCI TAKI TEKST. No i odrazu usuwajcie pary co widzicie
  • Odpowiedz
To chyba oczywiste, ze kobieta majac do wyboru mężczyznę z lysina, cofnięta żuchwą itp, a takiego, ktory tego nei ma, to wybierze opcje drugą.


@Decode: no jak są biedni to tak, jak ten z łysina będzie bogaty to nawet nie spojrzy na tego drugiego. Kasa się liczy dla większości kobiet, a nie wygląd. Wyjdź na dwór i się przejdź jak nie wierzysz.

Tak ciebie nazwałem, bo piszesz jak typowy jakiś przegeywix,
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: co za bzdury.....

Możesz wyglądać jak czad, mieć wysportowaną sylwetkę, kasę, ponad 180cm, a jak jesteś #!$%@?, to nie bedziesz miał kobiety.

Masa osób czy to w szkole czy po ma kobiety, mając poniżej 180cm, duzo jest otyłych, z zakaloami.

Naprawdę wyjdź sobie gdzieś do parku i zobacz jak wygląda przeciętna para, bo wam totalnie już banie lasowało
  • Odpowiedz
Naprawdę wyjdź sobie gdzieś do parku i zobacz jak wygląda przeciętna para, bo wam totalnie już banie lasowało


@technojezus: przecież napisałem że wszyscy wiedzą że naprawdę to trzeba iść na terapię i charakter zmienić. Dla kobiet charakter jest najważniejszy.Ja w sierpniu się zapisuje na oddział psychiatryczny na badania
  • Odpowiedz
@Inzynier_Hydraulik: LOL. Wyruchaj jedną z nich to wtedy pogadamy. Za chwilę się dowiemy że płaciłęś za posiłek
i...

każda ma jakąś historię, lepszą czy gorszą ale tak już jest jak się ma tyle lat.


... i to - masz 31 lat i umawiasz się z jakimiś odrzutami co na szybko chcą znaleźć męża, najlepiej z własną firmą. Udowodniłęś tylko, że nie kumasz nic, nie poruchasz za to zostaniesz wyruchany ale wtedy
  • Odpowiedz
Kasa się liczy dla większości kobiet, a nie wygląd

piszesz jak typowy jakiś przegeywix,


I to niby ja pisze jakies wyrsydyrwy xD
Już od najmłodszych lat widziałem, jak dziewczyny chodziły z tymi ładniejszymi chłopakami, a nie okularnikami, z trądzikiem, którzy nawet dobrze sie uczyli i mieli fajny charakter. Kazda osoba patologiczna o zapędach kryminalistycznych miala dziewczyne. Teraz mieszkam w bloku i tutaj duzo takich par mieszka, nic sie nie zmienilo. Oni zbytnio
  • Odpowiedz