Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: co ty #!$%@?, że tak kolokwialnie powiem. Jeszcze nigdy nie byłem w miejscu gdzie nie ma nic ciekawego, ładnego, dziwnego, fajnego, głupiego czy w ogóle JAKIEGOŚ. Jak ktoś mi tak mówi, to mam wrażenie że jemu wszędzie będzie źle albo jest z tych #!$%@? ludzi co lubi weekend spędzać przymierzając ciuchy albo oglądać rzeczy, których i tak nie kupią w galerii.
co ty #!$%@?, że tak kolokwialnie powiem. Jeszcze nigdy nie byłem w miejscu gdzie nie ma nic ciekawego, ładnego, dziwnego, fajnego, głupiego czy w ogóle JAKIEGOŚ. Jak ktoś mi tak mówi, to mam wrażenie że jemu wszędzie będzie źle albo jest z tych #!$%@? ludzi co lubi weekend spędzać przymierzając ciuchy albo oglądać rzeczy, których i tak nie kupią w galerii.


@elemenTH MACIE LUBIĆ TO CO JA LUBIĘ, BO JAK LUBICIE COŚ
@DoktorNauk Zależy o jakim #!$%@? mówisz. Na wsiach często są całkiem ładne miejsca i ścieżki na spacery. Na mojej wiosce lubię się przejść boczną drogą albo po prostu pójść sobie w pola drogą polną. Jest ładna natura, ładny krajobraz i totalnie nikogo tam nie ma poza okazjonalnym traktorem jadącym coś robić. Choć oczywiście na tym kończy się rozrywka, zależy jak bardzo lubisz samotne spacery w ciszy.
Nigdy #!$%@? tego nie zrozumiem. Od urodzenia mieszkam na wsi i w życiu bym tego nie zamienił na miasto. Nigdy się nie nudziłem na swoim #!$%@?. Zawsze można wziąć lornetkę i popatrzeć na ptaki/sarny/dziki. Albo pójść na grzyby. Albo na ryby. Albo rowerem pojeździć. Albo owoców z drzew pojeść jak jest sezon. Albo po lesie połazić - ot bez celu, albo np. szukając poroża. Albo wypić ulubione piwo pod ulubionym drzewem. A
@DoktorNauk: Żona pochodzi z takiej miejscowości(Złoty Stok,Dolnośląskie).Lubię tam jeździć ale lubię kiedy mam być maksymalnie tydzień czasu i to pod warunkiem że 4-5 to jeździmy po województwie zwiedzać.Ciężko mi sobie wyobrazić jak tam można mieszkać, chyba bym #!$%@? tak jak tubylcy z domu nie wychodził i tylko w tv patrzył albo pił pod jakąś mordownią.