Wpis z mikrobloga

@oblesny_wujek:
Ogólnie, jebnie mnie kto co nosi. Ale udawanie, że zakłada się same leginsy dla wygody, to brednia. Chłopaki chcą się pochwalić swoimi kształtami, jak każda inna panienka.
Ja starszej daty jestem. Stara koszulka z dziurami na siłowni i spodenki z promocji. Jeden komplet prany po każdym treningu od lat. Więc niesamowicie bawi, jak widzę pokazy mody u chłopców z siłowni
@Michael_Proteins: na siłownie chodzilem z 10 lat temu, nie było jeszcze takiego instagramowego szału na to i każdy chodzil normalnie ubrany, normalne dresy i żonobijka czy tshirt, bardziej obcisly czy nie, #!$%@?. teraz poszedłem na siłownie i wrecz głupio sie czułem w swoich "starych" ciuchach ale w zyciu bym nie zalozyl obcislych leginsow xD co to jest w ogole, oni pogłupieli wszyscy chyba
Panowie, ale wy serio myślicie, że to dobrze wygląda jak chodzicie tak w samych leginsach? Jestem pewien, że za parę lat będziecie się zastanawiać, co mieliście w głowach, żeby eksponować swoje pośladki i przyrodzenie w publicznym miejscu, będąc "facetem"


@Michael_Proteins: tysiące emerytowanych dwuboistów, trójboistów, zapaśników, kolaży itp budzi się codziennie w nocy zlana potem z niepowstrzymanym poczuciem zażenowania i wstydu, bo pokazywali się publicznie w obcisłych strojach z odciśniętą kuśką xD
Ogólnie, jebnie mnie kto co nosi. Ale udawanie, że zakłada się same leginsy dla wygody, to brednia. Chłopaki chcą się pochwalić swoimi kształtami, jak każda inna panienka.


@Michael_Proteins: Co Ty #!$%@?? Raz założyłem krótkie Under Armour i juz nie nosze innych na siłkę. Wiesz dlaczego? Bo są wygodne! Szczególnie przy martwych czy siadach...