Wpis z mikrobloga

zastanawiania się czy jest wystarczająco męski w oczach obcych ludzi


@heidd: Ale tu się nie ma nad czym zastanawiać. Leginsy są kobiecym strojem, a męska garderoba w różych sytuacjach powinna być oczywista dla każdego mężczyzny.
@heidd: Tak. Jestem tak zakompleksiony, że to ja piszę do Ciebie "won pajacu" albo "pal wroty ludzki odpadzie".
Jeszcze raz - kozak w internecie, #!$%@? w świecie. Jeżeli chcesz udowodnić, że jest inaczej, możemy się zobaczyć w real na jakimś (spokojnie, cywilizowanym) sparingu. Nie traktuj tego jako groźbę, ale jako propozycję.

Użyłem skrajności, bo widzę z kim rozmawiam. I się nie pomyliłem - zapłakany dzieciaczek, którego opinia została podważona, więc tupta
@Catmmando Michael_Proteins komentarze pod tym wpisem tylko utwierdzają w przekonaniu, że większość ludzi, która chodzi na siłownię to głąby. Polecam zapoznać się z funkcjonalnością takich, jak to zwiecie "obcisłych gaci"
@heidd:

Ale przestań się produkować bo Ci powiedziałem ze dyskusje z Tobą zakończyłem

Najwyraźniej, nie zakończyłeś, skoro zaraz po napisaniu, że zakończyłeś, odpisujesz. Oczekujesz, że ja Ci nie odpiszę? Czy jak u Ciebie działa "zakończenie dyskusji"? Serio, jak głupi jesteś w skali od 1-10?

Najpierw schodzisz w dyskusji o opiniach do wycieczek osobistych a potem wielkie zaskoczenie ze ktoś Cię traktuje tak samo.

To nie ja Cię wyzywałem. Zwróciłem uwagę na
@bigos555: Wstydzisz się obcisłych spodenek, a nie czujesz zażenowania pisząc coś takiego? #!$%@? od ciebie kompleksami na kilometr


Czekaj czekaj... Typ mnie wyzywa w którymś już komentarzu, pomimo, że nigdzie ja go nie wyzywałem, ale to ja jestem zły, bo zaproponowałem sparing żeby pokazał, że nie tylko w internie jest taki mocny i te wyzwiska są pokryte realną pewnością siebie?

Fajnie tutaj macie.