Wpis z mikrobloga

Panowie, ale wy serio myślicie, że to dobrze wygląda jak chodzicie tak w samych leginsach? Jestem pewien, że za parę lat będziecie się zastanawiać, co mieliście w głowach, żeby eksponować swoje pośladki i przyrodzenie w publicznym miejscu, będąc "facetem"


@Michael_Proteins: Biegam w możliwie najbardziej obcisłych legginsach. Mam fajną dupę, niech sobie ludzie patrzą. Przyrodzenie też musi się odznaczać, to służy akurat do ustanawiania dominacji nad innymi biegaczami. ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catmmando: to są najwygodniejsze spodenki na siłownię. Mam tylko takie, ale te "getry" pod spodem są parę cm krótsze, że nie wystają spod spodenek.
@sz3ix: współczuję ci oceniania ludzi po ubiorze. Ja tam oceniam po zachowaniu itp

Każdy w pierwszej kolejności ocenia innych po wyglądzie, nawet jeżeli robi to podświadomie. Takie mamy instynkty, tacy jesteśmy jako ludzie. Bądź więc proszę na tyle uprzejmy i przestań robić z siebie niebiańskiego anioła moralności. Bo albo celowo udajesz, albo nie zdajesz sobie sprawy z świata w którym się poruszasz. Jedno i drugie nie świadczy o Tobie dobrze.
@Michael_Proteins owszem. W pewnym stopniu oceniam człowieka po wyglądzie ale bardziej patrzę czy ma np czyste ubrania i czy dba o siebie. Nie obchodzi mnie jego styl ani to z jakiej firmy ma ubranie.
Panowie, ale wy serio myślicie, że to dobrze wygląda jak chodzicie tak w samych leginsach? Jestem pewien, że za parę lat będziecie się zastanawiać, co mieliście w głowach, żeby eksponować swoje pośladki i przyrodzenie w publicznym miejscu, będąc "facetem"


@Michael_Proteins: To ty jesteś mężczyzną i to ty decydujesz co jest męskie, a nie ogólno przyjęte kanony piękna i normy sprzed parudziesięciu lat. "Moda" na takie spodnie wynika, właśnie z tego, że
@sz3ix: Może inaczej. Jak widzę chłopca, który ma na sobie leginsy, tank topa, białe słuchawki jbl jestem pewien, jaki to jest typ. Nie dlatego, że oceniam kogoś po wyglądzie, ale dlatego, że moje doświadczenie życiowe jasno wskazuje, z czym mam do czynienia. Uprzedzenia są "zdrowe" i nie ma w nich nic złego, sprawdzają się w życiu codziennym.
Kiedyś na siłowni był właśnie taki "typ", poprosił mnie, żebym go nagrał - i
To ty jesteś mężczyzną i to ty decydujesz co jest męskie, a nie ogólno przyjęte kanony piękna i normy sprzed parudziesięciu lat.


@kaniagrajkaniagraj: Mężczyzną się stajesz, kiedy zachowujesz się jak mężczyzna. Mężczyzna to archetyp. Jednym z atrybutów męskości jest siła fizyczna, uważasz, że chudy szczur jest tak samo dobrym mężczyzną jak koleś, który robi 2 razy swój ciężar w MC? No nie jest, bo w sytuacjach, w których potrzeba męskiej siły
@heidd:

No porównywanie chodzenia w staniku do noszenia innych spodenek to grube #!$%@?, jeszcze grubsze niż to co wcześniej tworzyłeś. Rozumiem, ze różowy tez jest zarezerwowany dla kobiet?


Czy to rozumiesz, co sam piszesz? Stwierdziłeś, że ubiór nie określa męskości. To jaki masz problem z sukienką? Nie jesteś tolerancyjny?!?! Oj, chyba stracisz prawo do noszenia tęczowych leginsów.

Tak. Ubiór określa męskość. Skrajność jaką pokazałem miała tylko obrazować Twoje idiotyczne stwierdzenie, jakoby
@hesuss: Istnieje róznica między sportowcem a kolesiem który chodzi 2 razy w tygodniu na siłowni i ma legginsy :D Zawsze kisnę z takich. Nie ma róznicy, jak jest zbudowany, koleś w leginsach wygląda śmiesznie :D
Ale co kto lubi ;)