Wpis z mikrobloga

@seekerx1: Kraków ma chyba drugą albo trzecią najczystszą wodę na świecie, wygrywa z nią tylko jakiś singapur czy inny cholera wie co.
Warto jednak mieć na uwadze że przy tym jest to woda bardzo twarda, a przez to niezbyt smaczna. Jako tubylca polecam zakupić sobie coś do zmiękczania wody, chyba że ci nie przeszkadza to sobie pij na zdrowie.
Nie masz o co się bać, dzbanki to pic na wodę (dosłownie XD), sztucznie wykreowana potrzeba, bo ich producenci znaleźli sposób na łatwy zarobek na zmianie trendów. To tylko produkcja śmieci.


@vind: #!$%@?, u mnie woda z kranu jest niedobra, nawet czuję jak kończy się filtr w dzbanku, bo zaczyna smakować jak z kranu.
@seekerx1: ja normalnie pije kranówe. Nie raz pojawia się tutaj zdjęcie jak te butelki z wodą ze sklepów grzeją się na słońcu przed magazynami to raz a dwa ze zacząłem być powoli przerażony widząc jak często wynoszę na śmieci pełen worek opakowań plastikowych.
@seekerx1: Oficjalnie sam pracuję w Krakowie, przynajmniej wg lokalizacji firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę to mieszkam sobie w domu na Śląsku, ale jakbym musiał (czego nie lubię, Krakowa unikam jak ognia xD) tam wpasć to popytam osobiście o wrażenia z powrotu ;)