Wpis z mikrobloga

@NamietnyDzwigowy jako piekarz/cukiernik, kelner/tez na kuchni, magazynier (wszystkie magazynowe prace) wózkowy, kierowca busa, sprzedawca w sklepie i kurier || było kilka innych, ale w sumie szło się tam gdzie pieniądz wiekszy bo umowy na stałe to i tak rzadkość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@yhbgrobdoivbvwamsv dom już w końcowym remoncie, miał zostać i czekac na "stare lata", ale szczerze mówiąc poziom gówna z jakim codziennie teraz muszę się mierzyc, I w sumie rozowa tez lepiej nie ma, przechylił szale na to że nie ma po co tu siedziec, praca jest wszędzie a co chcialem to już mam () Nie widzę siebie tutaj już wcale ( ͡° ʖ̯ ͡
@yhbgrobdoivbvwamsv w mojej mieścinie nie bylo większych problemów z lockdownem, dom duży ogród tez konkretny, praca jest czy to u mnie czy w miastach na około i wszędzie względnie blisko () ladny rejon, rodzinę mam względnie dużą to i jest się do kogo gdzie wybrać i co robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@v1lk powodzenia, też mam nadzieję że kiedyś wrócę, chwilowo jestem na etapie przed budowa domu. Najgorszy problem to nie rzeczy materialne w Polsce, tylko jak się tam ciężko żyje, pojadę ma miesiąc na wakacje i już mi starcza, wszędzie trzeba walczyć, urzędy, lekarze, sklepy, policja na każdym kroku za krzakami. Przeważnie mi po 4-5 tygodniach się odmienia i chce wracać... Na północ.
@sierzchula zanim poznałem różową to mailem kilka pobytów w Polsce, prawdę mówiąc poza pieniędzmi i tym że pracę zmieniasz jak rękawiczki to nie ma nic co by było ciekawe na tyle żeby chcieć tu zostać, przynajmniej nie dla mnie () chęci powrotu mieliśmy oboje od ponad roku, teraz już decyzja zapadła i załatwiamy ostatnie sprawy z wymeldowaniem, papierami itp. Kilka miesięcy jeszcze i to dziadostwo zostawię
@Popularny_mis dom mamy ogromny, końcówka remontu będzie jakoś za miesiąc/dwa jak kupimy resztę mebli, I wtedy można już przywozić to co mamy tutaj.

Nie mogę się doczekać, wszystko co mi się tu podobało zaczyna działać jak dziadostwo, a przedewszystkim praca i ludzie w niej to istny dramat, nowobogaccy #!$%@? i każdy ma "#!$%@?" [] po koronie jest jeszcze gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°
@kendo podejście do pracy i dziadostwo które tam panuje, ani ładu ani składu, gdyby nie kilka osób konkretnych w kazdej pracy to większość tych firm upadała by zaraz po otwarciu, podejście do pracownika jak do szmaty, brak umów z firmą i wieczna tułaczka po agencjach, poza pieniędzmi nie ma tu dla mnie już nic ciekawego ()

Nie mówię że jest źle czy coś, mi po prostu