Wpis z mikrobloga

@ZygoteNeverborn oj tam, już nie mogę się doczekać mojego wędzaka, grilla, piwnicy z całą masą sprzętu (ʘʘ) na grzybki mogę iść, z detektorem poszukać skarbów, Ach ( ʖ̯) cudowne uczucie, czuje się jak nowo narodzony ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PomidorovaLova mając firmę za granicą to trochę inne życie niż to od którego ja wyjeżdżam ( ͡º ͜
@v1lk: Ale przez większość mojego emigracyjnego życia pracowałam w gównorobotach. W Irlandii prawie 3 lata stałam za barem i mieszkałam nad nim. Potem wróciłam do Polski i to był błąd z mojej perspektywy, ale Tobie oczywiście życzę efektywnego i efektownego powrotu bez konieczności dalszego wyjeżdżania ;)

@siema_pl: Nie no mam normalne ubezpieczenie medyczne w USA i dentyste. Jestem tu od 4 lat. Gdybym chciała pracować w amerykańskiej spedycji to bym
@PomidorovaLova dziękuję ʕʔ po kilkunastu latach sam się ciekawe co mnie tam przywita, wyjazdy na urlopy to nic w porównaniu z powrotem na stałe, ale wyjeżdżać już nie mam zamiaru, co chciałem to mam i w sumie więcej mi nie trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)