Wpis z mikrobloga

@barti69: czym jest ekspert piłkarski? Ktoś kto zna nazwiska piłkarzy, wie gdzie grają i ogląda mecze?
Wszyscy są tak samo beznadziejni, słucha się ich dla beki a nie dla wiedzy, bo o żadnej wiedzy nie ma tutaj mowy.
Oni między sobą rywalizują na anegdotki i znajomości z piłkarzami.
  • Odpowiedz
@jaredsolo: Znam to. Nie ma zadnego znaczenia. Jakby ktos pptrafil przewidywac wyniki to bylby milionerem.

@Lune: Jasne. Przeciez Cwiakala, czy Urban to ten sam poziom co Hajto i Kowalczyk.

@aut91: Oj, zdecydowanie tak. Nr 1 w kontekscie Bundesligi.

@Minieri: Wierza na slowo :) Nie moja liga.
  • Odpowiedz
@barti69: Ulubiony cytat Ćwiąkały: Nie znam się na tym, więc wolę się o tym nie wypowiadać.

Świat byłby lepszy, gdyby osoby publiczne miały takie zasady.
  • Odpowiedz
@barti69: no to powiedz co takiego odkrywczego usłyszałeś od jakiegoś eksperta co ci otworzyło oczy?
Może jak się nie znasz w ogóle na futbolu to ci kopara opada jak ktoś omówi taktykę 3-4-3, ale jak z miesiąc ich będziesz słuchał to już będziesz wszystko wiedział i zauważysz że nic odkrywczego powiedzieć nie mogą.
  • Odpowiedz
@Lune: Wydaje mi sie, ze to wlasnie ty nie za bardzo ogarniasz futbol. To o czym napisales to wlasnie domena pseudoekspertow i populistow.

Ci ktorzy zostali tu wymienieni zupelnie inaczej dyskutuja o pilce. Po prostu musksz sie przelaczyc z Borka, czy Koltonia i zobaczysz roznice.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Szanuje, ale ten komentarz w stylu ze Kahn kiedyś splunal do wiaderka, jak przechodzil ksiadz. Kahn wtedy wiedzial ze obroni rzut karny.
Groteskowy, ale go lubie.
Ogolnie podnosi temat pilki do niewyobrazalnych rozmiarów.
  • Odpowiedz
@barti69: Pomijając hejterski charakter wpisu - co takiego przeszkadza ci w Ćwiąkale? Oglądałem jego ostatni filmik na YT „czy Souza zasługuje na pozostanie” i gość całkiem nieźle ogarnia temat, z większością stwierdzeń się zgadzam a coś tam wiem o piłce.
  • Odpowiedz